Wpis z mikrobloga

@teh_m: #!$%@?ł mnie #!$%@? z mojego teamu kampiący na końcu mapy, na dodatek w poprzedniej bitwie to samo, no i jak miałem się nie #!$%@?ć? Zresztą sam dałeś dupy ustawiając się w miejscu gdzie ruchali cie w dupe bez spota, bez pozdrowień.
@pawel_tarnobrzeg: klikasz nick kolesia i dodajesz do ignorowanych - możesz na czas bitwy albo na nieokreślony.
@meretz: a Tobie nie pozostaje nic innego jak wysłanie powtórki do supportu i zdanie się na ich łaskę. Całą drużynę #!$%@? obchodzi, że jeden z waszych Cię zniszczył, dalej nie daje Ci to prawa do psucia innym gry. Inaczej cała spirala #!$%@? i podobnego zachowania cały czas się nakręca.
@Zgubilem_Login: Supporta nie obchodzą powtórki. Jako odpowiedź wysyłają pastę, żeby reportować w grze bo od tego jest ich system, który działa i jest w #!$%@? skuteczny, a poza tym zamykają ticketa bez możliwości jego ponownego otwarcia i mają #!$%@?.
Jak raz zostałem tak zmyty to już sobie darowałem jakiekolwiek tickety do WG.
@meretz: oj nie ładnie się zachowałeś, masz bana na plusy od społeczności WOT ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@teh_m: @Zgubilem_Login: za 3-4 takim kliknięciem gościu dostaje u mnie mute na starcie na czas bitwy. Polecam ten stan ciszy. dodatkowo, gram bez dźwięku ostatnio i nie narzekam. Dużo za dużo bitew (kilka) miałem skopanych przez to ze musiałem kogos uciszyć i dostałem plombe za free bo nie
@Zgubilem_Login: tak już z 6 miesięcy. Nie czuje potrzeby słyszenia bo raz jak włączyłem, to skupić się nie mogłem jak dostałem bułe z boku. Jedynie ci spamujący fapowicze irytują, bo jak jedziesz, masz tunel vision i włącza się widzenie boczne też, żeby np wypatrzeć jakiś mikropiksel czołgu i nagle wchodzi on cały na zielono...spamer, i spamuje... tfu fapuje i marszczy ten biedny przycisk myszy i ty musisz się oderwać bo ciągle
za 3-4 takim kliknięciem gościu dostaje u mnie mute na starcie na czas bitwy


@Marcowy_Kot: Zwykle tak robię, ale inaczej to wygląda, jak masz przed sobą dwa LT, z boku jeszcze coś i zwyczajnie nie masz czasu, bo kręcisz się jak gówno w przeręblu.
Ale trzeba być debilem żeby tak spamować na chacie, najbardziej frustrująca rzecz w wot jak rozwalą takiego barana i potem swoim #!$%@? umysłowym denerwuje innych graczy