Wpis z mikrobloga

@AmonGoeth: To nie przypomina mi zwykłego stutteringu... To są po prostu klatki hurtowo pominięte po czym wracają do normy i za 5 sekund to samo. Ciężko jest mi znaleźć teraz odpowiedź co to jest, ale na 80% nie jest to wadliwy sprzęt tylko coś z ustawieniami/sterownikami.
@AmonGoeth: Nie znam się na tym ale podczas gdy wszyscy tutaj piszą o ustawieniach graficznych, mi to bardziej przypomina klatkowanie spowodowanie spadkami związanymi z jakimiś opóźnieniami sieciowymi. To na pewno nie jest wina internetu?
@arbuxs dla mnie na to wyglada. Jak masz 60fps zamkniete non stop to ciezko by to byl sprzet. Dlatego nie wiemnjak temu zaradzic. Gram na UE serwerze chyba ze dla UK jest lepsze rozwiazanie.
@AmonGoeth: nie wiem czy grasz w cs go ale jak widzisz gościa z wysokim pingiem to często w bardzo podobny sposób go telepie. Na tym twoim klipie nawet można rozróżnić kiedy wynika to z opóźnien sieci a kiedy te spadki fpsow wynikają z jakiś niedoborów sprzętowych(tutaj może ze 2 takie minilagi zauważyłem).