Wpis z mikrobloga

ogolnie to mam takie przemyslenia:

historia lubi sie powtarzac, pompa w krypto trwa, ludzie sie doczepiaja do pociagu, ciagle pojawiaja sie nowe projekty, karty platnicze crypto, masa VC wchodzi ogromna kasa (ico rzecz nowa) , rynek rosnie, pieniadze naplywaja, wiadomosci hucza. Brzmi znajomo? Czy to nie przypadkiem DOKLADNA POWTORKA koncowki 2013 roku tylko na większa skale?

Czas na prawdziwe zakupy dopiero nadchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kiedy rynek znowu chwilowo ucichnie i jak głęboko spadnie?


#kryptowaluty
  • 9
@pietrekpietrek: To jest to samo co z bańką internetową : "okres euforii na giełdach całego świata, w latach 1995-2001 związany ze spółkami z branży informatycznej i z pokrewnych sektorów. Jego cechą charakterystyczną było przecenianie przedsiębiorstw, które prowadziły działalność w Internecie, bądź zamierzały ją rozpocząć." Jako, że na kryptowaluty dopiero euforia jest w tym roku myślę, że przez najbliższe 2-3 lata będzie pompka pompowana ale przyjdzie takie #!$%@?ęcie "JAK ZLODZIEJ W NOCY"
@pietrekpietrek: Mnie się jeszcze wydaje że jest za wcześnie. Owszem, pojawiają się ogłoszenia o inwestowaniu w kryptowaluty/poradniki/pojawiają się jacyś doradcy inwestycyjni, ale tego wszystkiego jest jeszcze za mało/mało osób o tym wie. Moim zdaniem to kwestia kilku lat, zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)