Wpis z mikrobloga

Kto powiedział, że nie można wygrać 1vs5 wrogów full HP pancernikiem? Wystarczy zająć capy, ubić najbliżej znajdujących się wrogów, a później uciekać gdzie pieprz rośnie. DD style!

Mimo, że KGV to z HE nie strzelałem (no jedna salwa - na dobicie Colorado) bo too noobish. AP is god, AP is life. I tak będzie nerf, więc nie ma sensu się przyzwyczajać. Prawda?

#!$%@? wrogiego teamu bezcenny. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#worldofwarships #wows #mirkowows
Pobierz FightMaker - Kto powiedział, że nie można wygrać 1vs5 wrogów full HP pancernikiem? Wy...
źródło: comment_JN1UBrAZ0pHAAMt3g6VxdrIBRxut0Gkk.jpg
  • 5
I tak będzie nerf, więc nie ma sensu się przyzwyczajać. Prawda?


@FightMaker: dokładnie, tylko czekać.
Fajny wynik, ja wróciłem sobie do amerykańskich be(z)beków, aktualnie na Wyomingu i 12 dział robi zamieszanie. :) Zagrałem 3 pierwsze bitwy wczoraj i w ostatniej było blisko do krakena (czas się skończył, krążek został na 2k :( ) i nawet hejtu nie było z przeciwnej strony, za to sojusznicy - prospero mvp. xD Warto się cofnąć
@system_shock: ja uwielbiam grać na tych tierach, po pierwsze nie ma tak #!$%@? MM i RNG, po drugie fajnie się bawię, po trzecie są o niebo lepsze mapy jak na wyższych tierach, po czwarte mozna tam trafić na naprawdę świetnych graczy, po piąte #!$%@? wie co tu jeszcze napisać same plusy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)