Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak za młodu grałem w #ogame . Jedyny komputer w domu był w salonie, więc aby odebrać flotę albo dać budynek do budowy skradałem się czasami o 2-3 w nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Nie raz mnie przyłapano, ale było warto ( )
Kto grał ten plusuje, a kto nie ten pakuje plecak na jutro ( ͡º ͜ʖ͡º)
H.....n - Pamiętam jak za młodu grałem w #ogame . Jedyny komputer w domu był w saloni...

źródło: comment_ER5KzhQEEza76tnzu4A89x9oXTg0kQzm.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hrotan: Dlatego takie fs'y robiło się na swoich planetach lub planetach znajomych, gdzie nie było żadnej obrony, więc i nie było możliwości zrobienia większego pz ;)
  • Odpowiedz
@Hrotan: gra się skończyła razem z powszechnym dostępem do smartfonów i internetu wszędzie. Teraz to już nie ma żadnego sensu.

Pozdrawiam, ex top1 uni12 i top5 ogame.pl ;-)
  • Odpowiedz
@Andrzejek13: Bez przesady, ludzie raczej nie wywalają setek złotych na grę przeglądarkową, bo graja w to raczej młodzi ludzie, którzy wolą wyjść ze znajomymi na imprezę niż kupić sobie metal w Ogame xDDD. Sam wydaje na oficerów, ale nic więcej.
  • Odpowiedz
Pisałem dziś o OGame na mirko. Piękne czasy choć byłem uzależniony i to poważnie. Była myśl o powrocie ale na szczęście przeszło mi :D
U18 pozdrawia :)
  • Odpowiedz
@Hrotan: Ach U16, też grałem. Pamiętam w topce Wazdara, Dominion.
Sam przewinąłem się przez wiele sojuszy. Na końcu było RSQ.
Grałem pod nickiem SlipKnoT.
Piękne czasy :)
  • Odpowiedz
@lecxE: Ja pamiętam bryka na Jupiterze który też był w topie gdzieś i gdzieś dużo wyżej we flotach xD Niestety, złom był moim zdaniem srogi i żal było jak nigdy w żadnej grze komputerowej :D Przed Jupiterem uni28 ale tam dopiero uczyłem się grać, z bratem i siostrą my zaczęli i już wtedy zaczęły się ostrzeżenia o banach za push xD A chciałem być tylko dobrym starszym bratem.
  • Odpowiedz