Wpis z mikrobloga

Gdzie w #warszawa znajde najtansza #pizza z dowozem?
teoretycznie od tego powinno byc #pizzaportal ale nie chce mi sie kombinowac z tym #cebuladeals z zakladaniem jakichs lewych kont, dlatego rozwazam jakies #dominospizza #pizzahut #dominium #telepizza #pizzanawypasie czy moze jakies inne? Przydalby sie jakis przeglad #promocje #promocje z jedzeniem na dowoz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Interesuje mnie jak najtansza obcja coby sie najesc do 25zl ( ͡° ͜ʖ ͡°) no bo ile moze kosztowac kawalek chleba z serem
  • 9
  • Odpowiedz
inb4 wincyj taguw
inb4 cebuladeals jest do informowania o cebuli bla bla - i tak tutaj wiekszosc wpisow jest z dupy, a w komentarzach znajdziecie cos dla siebie
  • Odpowiedz
@a665321: jeżeli chcesz dostać coś na poziomie to najbardziej opłacalny jest dominos z kuponami (szukaj pod tagiem). Jeżeli chcesz dostać byle gówno to telepizza będzie najtańsza z kuponami.
  • Odpowiedz
@a665321: no to dominos, w dominosie jest minimum 26zł w dowozie więc musisz wziąć pizzę -50% więc będzie około 20zł za dużą pizzę na cienkim i do tego np sałatkę za 4,90zł (bardzo dobra), jak wciąż będzie za mało to dokup sos za 1,90zł. Albo weź napój za 6 czy 7 zł.
  • Odpowiedz
@a665321: Telepizza to najgorszy syf - to jedyna pizza, którą musiałem zalać keczupem, by być w stanie to zjeść. Ma sens jedynie, gdy mają promocję typu mała pizza za 5zł w lokalu w jakiś dzień tygodnia. W każdym razie mieli taką promocję. 5zł akurat ta pizza była warta, więcej nie.
  • Odpowiedz