Wpis z mikrobloga

@snow: @joolekk: Z tymi testowanymi to może być prawda bo Dukat coś na twitterze parę dni temu wspominał, co do rozmów w sprawie rozwiązania umów to oby to była prawda chociaż nie chce mi się w to wierzyć wierzyć
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@borikossss myślę, że prędzej chodzi o skrócenie kontraktów. W tej chwili nie mogli by chyba nawet zmienić klubu. Poza tym przydałby się jednak jakiś mecz pożegnalny.
  • Odpowiedz
@snow: Akurat w naszej lidze dużo starsi od nich piłkarze są mocnymi punktami w swoich zespołach. To nie są 40-latkowie, spokojnie mogą się odbudować i na przykład po zimie grać znów świetnie.
  • Odpowiedz
@snow: to na cholerę przedłużali z nimi umowy? Niech dograją już do końca kontraktów i niech zrobią im pożegnanie nie z tej ziemi! Jaki mecz przyjaźni albo coś co upamiętni ich występy.
  • Odpowiedz
@uzamkniete z drugiej strony Kosa, Szymek, Żuraw, Franek i reszta odchodzili bez wiekszej pompy. Szanuje Brozka i Boguskiego (choc Rafał to komediowy grajek przez wiekszosc kariery) wiec w razie czego bez przesady.

Głowacki z kolei to prawdziwa legenda. Tak podaje dla perspektywy. Dla niego to jakiegos nekromante powinni sprowadzic zeby mogl z Reymanem zagrac mecz pozegnalny. ;)
  • Odpowiedz
@Mysciak: @snow:
Zbuduj 2 kadry na sezon z nołnejmów za friko z Hiszpanii.
Sprzedaj połowę zaciągu, nie ma problemu z aklimatyzacją nowych graczy.
Wesoły Manuel zarywa nocki przy Football Managerze
"Kochanie, jeszcze 5 minut, ja tu pracuję"
Zbuduj 2 kadry na sezon z nołnejmów
  • Odpowiedz
@goras wow, nie sledzilem statystyk. Pisalem wg tego co widze na boisku od jakiegos juz czasu. Niech bedzie, niech wskoczy z lawki w tym wyimaginowanym meczu Głowy o ktorym pisalem.;)
  • Odpowiedz