Wpis z mikrobloga

@escabor: @kuba-wendzikowski: W ripplu siedzi duza kasa. To ulubiony coin market makerow i manipulatorow. Watpie, zeby ktoregos dnia to padlo na ryj. Miejsce w czolowce (top 10-20) prawdopodobnie utrzyma, naklepali tyle monet (38 bilionow, ale wiekszosc w rekach devow), ze nie ma hooja :) Że to scam to wiadomo, XRP to chyba najwiekszy szit w topce krypto.

Ludzi wierzacych w rippla (ja nie) jest wbrew pozorom bardzo duzo. To nie
@magmagiq: @escabor: @Smule: @kuba-wendzikowski:
Ripple ma wiekszą kapitalizacje niż wiekszość altów na rynku, volumenami #!$%@? wiekszość na śniadanie.
Ogromne obroty nawet na trendzie bocznym.
Dlaczego?
Ponieważ jest przeciwieństwem tradycyjnego krypto. Jeżeli pojawia się niepewność na rynkach tradycyjnych walut. Pompa idzie w Ripple. Pozatym devowie Ripple mocno pracują nad walutą i wprowdzeniem jej do powszechnego mainstreamu. Z obecnej topki robią zdecydowanie najwięcej by spopularyzować walute a i szukają rozwiązań
@AmonGoeth: Żaden problem zarejestrować shit firmę w Dubaju, Luksemburgu, Katarze albo Zurychu i naganiać nią na scamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W podobny sposób przekręty otwierają prywatne "szkoły" w miastach jak Oxford i praktycznie sprzedają niby dyplomy. Ważne miasto...
Ripple ma wiekszą kapitalizacje niż wiekszość altów na rynku, volumenami #!$%@? wiekszość na śniadanie.

Ogromne obroty nawet na trendzie bocznym.

Dlaczego?

Ponieważ jest przeciwieństwem tradycyjnego krypto. Jeżeli pojawia się niepewność na rynkach tradycyjnych walut. Pompa idzie w Ripple. Pozatym devowie Ripple mocno pracują nad walutą i wprowdzeniem jej do powszechnego mainstreamu. Z obecnej topki robią zdecydowanie najwięcej by spopularyzować walute a i szukają rozwiązań by zadowolić tych którzy są przeciw centralizacji.

Waluta
@pawlo74: Władował się w to pewnie i teraz nagania perfidnie. W sumie dobrze, im więcej ludzi na tym popłynie tym szybciej wszystkie shity znikną, bo robią tylko negatywny marketing BTC ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@AmonGoeth: Od kiedy producenci przełomowych technologii dla przemysłu bankowego wchodzą na rynek poprzez ICO? I po co ta waluta zwykłym Januszom? Z CEO który głównie publikuje jpgi w necie? Podziwiam ich za
@pawlo74: @escabor:

Mam
30% w Ripple
30% w LTC
20% w Bytecoin
20% w DGB

Lekcji krypto nie potrzebuję od żadnego z was bo wystarczająco długo siedzę w tym ani nie spamuje tagu tutaj ponieważ nie widzę w tym sensu, większość dyskusji w tej kwestii poświęciłem na bitcointalku i forum.bitcoin.pl

To są moje fundusze nie wasze, kwestia rozumowania i adaptacji faktów może być u każdego inna. Ja mam swoją wy