Wpis z mikrobloga

Czytadło na noc - recenzja Life is Strange: Before the Storm - Episode 1: Awake - serdecznie zapraszam do lektury :)

Klik, klik: https://vgdb.pl/ps4/life-is-strange-before-the-storm-episode-1-awake/review

Ogromnie podobała mi się oryginalna odsłona cyklu, całość zrobiła na mnie naprawdę kolosalne wrażenie. Tym bardziej cieszę się, że studio Deck Nine Games płynnie wkracza w wykreowany przez zespół z DONTNOD Entertainment świat - jego bohaterów, ich zwyczajne problemy, te proste, ludzkie historie, bardzo dobrą narrację i świetnie budowany klimat. Po niecałych 3 godzinach z Before the Storm wsiąkłem na nowo - zagrajcie koniecznie.


[ #lifeisstrange #lifeisstrangebeforethestorm #ps4 #vgdb - to możesz wrzucić na czarną ]
VGDb - Czytadło na noc - recenzja Life is Strange: Before the Storm - Episode 1: Awak...

źródło: comment_TuwyROhdiFqyD5K0KCUMHUH5R2k5bekW.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@VGDb: Ech, niestety nie miałem okazji jeszcze zagrać i opinie wyrabiam sobie na podstawie chociażby streamów z gry i szczerze to graficznie animacje wydają się być bardzo słabe. Ja wiem,m że ta gra nie jest po to, żeby zachwycać animacją, ale też nie powinna odstraszać a tak właśnie jest. No chyba, że twórcy przedstawiając prequel też postanowili się cofnąć z jakością animacji do czasów przed pierwszą częścią ....
  • Odpowiedz