Wpis z mikrobloga

Mam w planie w tym miesiacu zarzucic lsd. Oczywiscie chce sie do tego przygotowac, najwazniejsze jest chyba miejsce, to raczej bedzie domek na wsi po dziadkach, obok jest las, laki, kilka domow, wiec idealnie. Bede celowal w sloneczna pogode, ale chce wziac tak kolo 15 zeby na koncu jeszcze potripowac troche po ciemku, gwiazdy itp. Z kompanem do podrozy bedzie raczej problem, bo albo moge wziac normalnych bardzo zaufanych ziomkow, ktorzy nie beda chcieli ze mna tripowac, wzialbym sam, bylby caly czas przy mnie ziomek albo 2. Alternatywa to ktos kto wezmie ze mna, ale to bylyby osoby ktore po prostu wezma to jak 'narkotyk', nie zeby cos przezyc, na pewno rozumiecie. Wiec raczej wybiore 1 opcje. Jeszcze sprawa muzyki, ja raczej slucham rapu polskiego (problem, leh, mlody zgred, que, knap), troszke rapu usa, rzadziej cos innego. Ale do tripu raczej poszukam czegos takiego bardziej lsd-mainstreamowego, macie cos do polecenia?

Z takich bardziej przyziemnych spraw to zastanawiam sie skad wziac, raczej bedzie to przez kogos niby troche zaufanego, ale boje sie ze i tak dostane cos sredniego. Takie najpospolitsze 'lsd' w polsce ma duzo wspolnego z prawdziwym lsd? Czy moze znacie jakies strony gdzie mozna cos zamowic na paczkomat?

Jeszcze zapomnialem o ilosci. Do tej pory tylko palilem bake, ktorej potrzebowalem bardzo malo zeby miec juz dobrze, ale z drugiej strony alko moge wypic dosc duzo. Mozna do czegos to porownac czy bierze sie na pierwszy raz zawsze tyle samo?

#lsd #narkotykizawszespoko
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@Aqwrc Muzyka Floydzi, Shpongle i ogólnie takie tripowe elektroniczne nuty. Najlepiej słuchaj muzyki której nie znasz bo wtedy dodatkowo pobudzasz wyobraźnię. Jak nie masz dostępu do normalnego to na luzie zamawiaj 1P(legal). Co do ilości to nie jesteśmy w stanie Ci doradzić nie znając Cię, ale powiem Ci że ja już mając pewne doświadczenie po 100ug się srogo zawiodłem, a często ta dawka jest polecana na początek. W sumie to nawet po
  • Odpowiedz
Alternatywa to ktos kto wezmie ze mna, ale to bylyby osoby ktore po prostu wezma to jak 'narkotyk',


@Aqwrc: ja tak raz sittowałem i uważam to za jednej ze swoich najgorszych tripów. Wymęczyłem się, przez co zacząłem dziwnie funkcjonować i po czasie nieomal nie wpędziłem nas obojga w jakieś krzywe jazdy.
  • Odpowiedz