Wpis z mikrobloga

Mirki, co wy tak płaczecie że dziewczyny nie mieliście ? Zobaczcie trochę świata, uzbierajcie hajs na świetne auto, inwestujcie w siebie a loszki to #!$%@?. Naprawdę tak pragniecie aby wam #rozowepaski jazgotały, gadały o pierdołach, okupowały internet/tv 24h/24h oglądając debilne serialiki ? Jak chcecie zmoczyć kija to idźcie do ladacznicy. Na jedno wyjdzie, przynajmniej nie będzie płakać że boli ( ͡º ͜ʖ͡º) ...

Ruchać to każdy debil potrafi, a np. wyspy pacyfiku mało kto odwiedzi...

A teraz musze się przygotować na #gownoburza i zmasowany atak #rozowepaski oraz #rycerzeprzegrywu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 13
@r__k Czy ja coś pisałem o żalach ? Nie chodzi o to żeby w siebie inwestować po to aby poderwać jakąś broche, tylko żeby korzystać z życia. Ja mam w to #!$%@?. Dziewczyny nie prezentują zwykle sobą nic. Nie mają zainteresowań innych niż nowe tipsy.

Wiesz czemu to dziewczyny szukają ciekawych facetów "spontanicznych, z zainteresowaniami" ? Bo same są nudne, i oczekują że facet to zmieni ( ͡° ʖ̯ ͡
@YourPantsuAreSugoiDesu: a może dlatego że same mają zainteresowania i nie chcą kolesia, który robi wszystko, żeby zarwać jakąś loszkę i nic poza tym sobą nie prezentuje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak laska nic nie robi i tylko siedzi w domu, to raczej woli kolesia, który będzie siedział z nią, a nie takiego, co ma milion znajomych i nie ma zamarii się zamykać w mieszkaniu, bo ona tak
@r__k Nie rozśmieszaj mnie, czym się loszki interesują ? Mejkapem, tap madls, warsaw siurem, mtv, książkami ? To wszystko to rozrywka, w dodatku na dennym poziomie (książki to zwykle kryminały lub romans/erotyki typu 50 twarzy greja), oprócz mejkapu bo to tylko ukrywanie swoich niedoskonałości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A może jest taka "mondra" bo coś studiuje ? W końcu skoro studiuje to jest taka och i ach i
@YourPantsuAreSugoiDesu: większość ludzi ma w głowie pusto, niezależnie od płci, ale to już od Ciebie zależy, w jakim towarzystwie się obracasz.
Znajomi to nie rodzina, znajomych się wybiera (σ ͜ʖσ)
A jak na przykład bawisz się w podróżowanie, to poznajesz ludzi, którzy też się tym jarają i możesz znaleźć laskę, która jest ok.
Natomiast jeśli podróżujesz nie dlatego, że to jest dla Ciebie
@r__k Już pisałem, że radziłem inwestować w siebie i podrózować nie po to, aby zdobyć laske, a po to żeby cieszyć się życiem. Ja tak robię i to wszystko dla siebie, za rok na urlopie może uda mi się odbyć wycieczke po Małych Antylach (Morze Karaibskie), za miesiąc kupuje moje pierwsze auto, mieszkam sam i spełniam swoje marzenia ( ),

Znajomych się wybiera, ale z nieznajomymi
@r__k to takie gadanie, że nie można generalizować ale tak na serio to nie znam ani jednej dziewczyny która ma jakieś prawdziwe zainteresowania... No ale #niewszystkietakiesa

Oczywiście, że trzeba mieć satysfakcje ze swojego życia. Tylko, że niektórzy nie są zbyt lotni.

Chłopy płaczą, że mają X lat i jeszcze nie wsadzali... ludzie ... (,)
@YourPantsuAreSugoiDesu: ja nie wiem, jakim cudem nie spotkałeś żadnej ogarniętej laski, ale coś musi być poważnie nie tak z Twoim środowiskiem albo podświadomie zagadujesz tylko do głupich ludzi... albo masz pecha ( )

A jeśli chodzi o tych kolesi, którzy nigdy nikogo bie mieli, to z jednej strony można się piwnic, że przegryw, i że dramat, a z drugiej, to dla takiej osoby to musi być
@r__k Uczęszczałem do liceum to w klasie były same idiotki, teraz jestem żołnierzem, więc kobiet jest mało... ale jednak są (tyle że dużo starsze). Przeprowadzałem się niedawno i w sumie nie mam znajomych poza pracą.

Środowisko jest męskie więc loszek mało. Głupich ludzi nie unikniesz. Pecha też mam, skoro normalnej nie spotkałem. Więc wychodzi, że wszystko naraz. Ale i tak mi to zwisa czy kogoś mam czy nie, choć irytujące jest jak
@YourPantsuAreSugoiDesu: rozumiem, też znam jedną laskę, która długo była sama i wszyscy się jej dziwili, że jeździ na wakacje z samymi parami (akurat w jej środowisku wszyscy poparowani od dłuższego czasu). Na porządku dziennym są pytania czy kogoś nie poznała i podsuwanie jakichś randomów na każdej imprezie.

A chłopakom (i dziewczynom) samotnym należy trochę współczuć, bo często znalezienie sobie świetnego partnera jest sprawą czysto losową sprawą i właściwie nie zależy od
@r__k Ludzie nie mogą zrozumieć, gdy ktoś oczekuje od życia więcej niż dom, psa, prace, żone i dziecko. Jak ktoś nie ma dziewczyny/chłopaka, to zaraz próbują taką osobę parować na siłe. Ja wiem, że chcą dobrze ale mogliby się zająć swoim życiem, w mordę jeża ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie należy współczuć, jak już to tylko tym 30 letnim prawiczkom którzy by chcieli a nie mogą/ nie potrafią.