Wpis z mikrobloga

oglądam mecz z ojcem, januszem futbolu. To tak w skrócie:
-piszczek ciota
-fabian #!$%@?
- zero zgrania
-gdzie jest #!$%@? milik
-... i teodorczyk...
-trzeba się ruszać, a nie stać jak #!$%@?
-polska piłka się kończy. jak siatkówka
-i #!$%@? #!$%@? nikt nie zamknął akcji
-pedały #!$%@?
-i mowilem ze piszczek jest #!$%@? i widzisz dlatego go ściągnęli
-cionek? kto to #!$%@? jest cionek? ty go znasz?
i najlepsze
-jak sobie przypomnę lata siedemdziesiate... ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mecz
  • 15
@repiv: gdybym ja swojemu ojcu walnął takim komentarzem, to by mi zrobił dwugodzinny wykład o tym dlaczego nie mam racji i jak Orły Górskiego by #!$%@?ły takie drużyny jak dzisiejsze Niemcy, Hiszpania, o Danii nawet nie wspominając.
@zasadzka01: nie chcesz wieciec co sie odwala w polskim radiu 1

Kurła z 15 razy powtarzali o żenującym stylu gry naszej reprezentacji, że pazdan za niski, a grosicki #!$%@? gra i nie ma formy

I jeszcze o poszukiwaniu rodziny Cionka w jego rodzinnej "miejscowosci" i że tam w wielu sklepach dogadasz sie po polsku bo polacym tam przyjechali kiedys XD (Juz nie wazne ze to miasto ma prawie 2 miliony mieszkancow)
@zasadzka01 no ale czemu się starego #!$%@? jak ma rację? Bramkarz wszystkiego sam nie zrobi ale też uważam że Fabian dzisiaj grał jak #!$%@?, zmiany Nawałki to było jakieś nieporozumienie, a to że stali zamiast biegać nie jest żadną tajemnicą. Nie trzeba mieć licencji żeby zobaczyć niektóre rzeczy, wystarczy choć trochę widzieć na oczy i tyle. Widać że stary się zna na piłce bardziej niż ty, może dlatego że nie słucha wykopków