Wpis z mikrobloga

@deff44: Slim jest najfajniejszy. Nie są to wory zamiast spodni ale też nie leginsy. Jak ważysz mniej niż przeciętna dziewczyna i masz w kolanie więcej niż w udzie to możesz ubierać skinny
  • Odpowiedz
@deff44: Slim zdecydowanie, skinny też spoko, ale zależy jak są bardzo wąskie albo ktoś ma umięśnione nogi to słabo, ale jak takie bezuciskowe to spoko. Regular też zależy, mam jedne regular i są słabe, a inne znowu są takie w typie slim i są spoko.
  • Odpowiedz
@deff44 Imo te fasony są trochę głupie, ja mam na przykład skinny które są luźniejsze niż slimy xD
Ale tak ogólnie ja to slim/skinny i myślę, że jak ktoś jest szczupły, to jest okej, dopóki nie przesadzisz i nie wyglądasz jak pajac
  • Odpowiedz
@K4mi1o0: czy levisy oznaczone konkretnym numerkiem zawsze mają ten sam krój? czy zmieniają fason co rok? Pytam bo chętnie zamawiałbym sprawdzone spodnie przez internet bez mierzenia.
  • Odpowiedz
@deff44 nie sugrajus sie ankieta, skinny fit to teraz najfajniesze spodnie, wiekszosc jak slyszy slim to mysli ze przylegaja do ciala i tak zajebiscie sie wyglada, prosze nie slucahj pedalow, najlepiej porownaj slim a skinny w google, a zobaczysz, ze skinny duzo fajniej wygladaja. Ci ktorzy glosuja na slim fita zatrzymali sie w 2k13 i sa pedalami. Pmaitaj ;)
Ps nie czytalem komentarzy
  • Odpowiedz