Wpis z mikrobloga

Drugą kolejkę ##!$%@? zaczynamy od pojedynku grupy: A.
Dziś mam zaszczyt zaprezentować wam dwie wielkie osobistości tagu # stulejacontent. Będzie to pojedynek Dawida z Goliatem, ale tak jak w biblijnej opowieści, nikt nie jest skazany z góry na porażkę.
Przegrywwykopek i Synboży7 dobrze się znają. Jeszcze pół roku temu utrzymywali ze sobą przyjacielskie stosunki. Wszystko jednak popsuł synboży, oskarżając Przegrywawykopka o sranie na stół i "podszywanie się pod synabożego".
Od tego czasu, tych dwóch zawodników nie żywi do siebie specjalnie ciepłego uczucia. Wręcz za sobą nie przepadają.

W lewym narożniku, prawdziwy stulejarny celebryta, który wrócił niedawno po dwu miesięcznej banicji. Jego wpisy aż kipą pesymizmem, życiowym zmęczeniem i przegrywem. Nie jest mizoginem, jak większość tego typu stulejarzy. Jest natomiast mizantropem. Nienawidzi wszystkich tak samo, a najbardziej bananowych oskarków i NORMICTWA. Gdyby w Polsce był dostęp do broni, już dawno byłoby po nich. Nasz bohater pewnie nie raz marzył o akcji w stylu columbine - wejść uzbrojonym na jakąś uczelnie i zrobić porządek. PumpedUpKicks.mp3
Ostatnio stwierdził również, że gdy czasem idzie za jakąś kobietą i nikogo nie ma w pobliżu, zgwałciłby ją. Ale tego nie zrobi, bo prawo mu tego zabrania. Twierdzi też że mogłoby to się spodobać takiej kobiecie.
Jego avatar idealnie podkreśla zmęczenie i zażenowanie życiem, które płynie z jego wpisów. Co by o nim nie mówić, jest niegroźny i może wzbudzać sympatie. Serio, ja go lubię! Przed państwem Przegrywwykopek !!!!

________________________________________________________________________________________

W prawym narożniku, znajduje się zjawisko, które naprawdę ciężko jest opisać w skrócie. Chyba najlepiej będzie gdy określę go mianem - entropii #!$%@?. Człowiek, który posiada w sobie cechy chyba wszystkich kandydatów tej edycji igrzysk.
Od dziesięciu lat jego sposób na życie to piwnica. Jeden z legendarnych wykopków, który pojawia się i znika niczym zjawa.
Oto synboży7!!! Mówi się że synboży nie jedno ma imię. Trzeciego dnia po banie zmartwychwstał i ponownie przyszedł na mirko pytać o Agnieszkę i wyjazd do UK - a #!$%@? jego nie ma i nigdy nie było końca.
Jest właścicielem setki multikont. Mirkował pod pseudonimami takimi jak np. FiutNastroszony albo napletowygolem.
Nikomu nie muszę go szerzej przedstawiać. Jednak gdybyś chciał dowiedzieć się czegoś więcej, przeczytaj moją magisterkę:
https://www.wykop.pl/wpis/26461495/kiedys-ktos-pytal-pod-tagiem-codziennysynbozy-o-to/

##!$%@?
O.....7 - Drugą kolejkę ##!$%@? zaczynamy od pojedynku grupy: A.
Dziś mam zaszczyt z...

źródło: comment_hzDYCLr42JP0LXtjkyvZ3zT5I5EbhrJt.jpg

Pobierz

Grupa:A #2

  • Przegrywwykopek 17.3% (269)
  • synbozy7 82.7% (1286)

Oddanych głosów: 1555

  • 61
@60sekundimorze w innej grupie mamy zawodnika który miał multi Minetoman88 :-D

A co do pojedynku hmmm wynik mówi sam za siebie. Synbozy to zawodnik faworyt tych mistrzostw, finał ma praktycznie w kieszeni, choć nie jestem pewien z kim w tym finale zagra. Prawdziwy arcyprzegryw, spierdox najczystszej próby.

Choć nie ukrywam że jego przeciwnik też ma swoje za uszami. Niedawny wpis o gwalceniu i tym że by się to jej podobało był mocny.