Wpis z mikrobloga

Pograłem trochę i #pathofexile to takie Diablo 2.5 dla mnie. Jako weteranowi bardzo się spodobało.
Świat, mechanika, questy. Cały ten system skilli w gemach jak i to drzewko pasywów.
Klimat jest zajebisty, to takie uczucie jak się łaziło po katakumbach nienawiści, góry zwłok, baseny z krwią ten deseń.


Wspaniałym "smaczkiem" był komentarz postaci podczas próby rzucenia jakiegoś czary w mieście.
Aktualnie jestem na samym początku aktu 3 i już bym chciał wyjść z #pracbaza i pograć ;_;
Bardzo fajna gra

#poe
mroz3 - Pograłem trochę i #pathofexile to takie Diablo 2.5 dla mnie. Jako weteranowi ...

źródło: comment_XJ0yqs3xizZROiHMIU2QAgS94luy87rm.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@mroz3: mnie rozwala w tej grze i w diablo i tak, że są jakieś po$by, które grają w ten szit do upadłego; gdzie połowa gry wygląda tak, trzymaj prawy przycisk myszy - skończy się sezon i od nowa xD.
  • Odpowiedz
@mroz3: no to trudno, dla mnie obie gry są słabe na "granię' na dłuższą metę - bo nic nie oferują. Jedno i to samo, klepanie mobów, bez żadnej taktyki , jednym wymasterowanym skillem.
  • Odpowiedz
@mroz3: no i tu się nie zgodzę. W każdym mmo jakim grałem jak dolazłeś do tego "lejt gejmu" wyfarmiłeś się itp. to w przeciągu roku coś dodali nowego, nowy gear itp. A ile minęło w poe żeby dodali nowy akt ? 3 razy wracałem do tej gry 3 razy wbiłem max lvl i zawsze wyglądało to samo - diablo przelazłem z szacunku do 2 (ale było mega #!$%@?)
  • Odpowiedz
@samuraj24: diablo 3 ogólnie jest niechcianym dzieckiem ostatnio, a co do poe nie wiem w koncu jest to gra f2p więc siłą rzeczy mniejsze możliwości mają z dodawaniem contentu
  • Odpowiedz
@samuraj24: Nie wiem czy grałeś jakoś dłużej i doszedłeś dalej niż akt 3 gdzie gra zaczyna już wymagać trochę więcej od gracza niż tylko klikania prawym, bo zaczyna wychodzić czego brakuje w buildzie itd. Walki z bossami później są często wymagające i nie możesz stać w miejscu klikając jeden przycisk.
  • Odpowiedz
@kammel19: tak, "przelazłem" tę grę 3 razy i z tego co pamiętam bym w takim legowisku pełnym krwi potem jak go ubiłem przenosił cię do takiego drzewa czy jakoś tak. I każda moja gra wyglądała tak że trzymałem się buildu ze strony i prawego przycisku - nie grałem na poziomie łatwym.
  • Odpowiedz
@mroz3:

więc siłą rzeczy mniejsze możliwości mają z dodawaniem contentu

średnio co 3 miesiące jest jakiś nowy content (liga, która coś zmienia/dodaje).

@samuraj24:

tak, "przelazłem" tę grę 3 razy i z tego co pamiętam bym w takim legowisku pełnym krwi potem jak go ubiłem przenosił cię do takiego drzewa czy jakoś tak. I każda moja gra wyglądała tak że trzymałem się buildu ze strony i prawego przycisku - nie grałem
  • Odpowiedz