Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuje wykonać jedno dobre zdjęcie z drona z dużej wysokości. Sprzętu nie mam, więc chciałbym znaleźć osobe lub firme, która odpłatnie mi to wykona. I powiedzcie, amatorski czy półprofesjonalny sprzęt jest w stanie wykonać zdjęcie tak dużego obszaru jak na załączonej grafice? Jest sens szukać po znajomych, czy lepiej od razu zgłosic się do profesjonalnej firmy? Jakbyście mieli namiary na firme z mazowieckiego to prosze na priv.
#drony
docento - Mirki, potrzebuje wykonać jedno dobre zdjęcie z drona z dużej wysokości. Sp...

źródło: comment_OQlOwfT8v4vLHcOYgqDuE5TB6HZAygXz.jpg

Pobierz
  • 4
@docento: Zależy z jakiej wysokości. Tutaj będzie z 1500m lekko. Znajdziesz człowieka który to zrobi phantomem, ale lepszy efekt otrzymasz z samolotu. Tak się składa że mogę polecieć zarówno samolotem (Pipistrel Virus) jak i dronem (duży octocopter s1000), ale jestem drogi ( ͡ ͜ʖ ͡)

Możesz zrobić z tego miejsca panoramę 130, ortofotomapę (mapę wysokościową/3D), zdjęcia z mniejszej wysokości, Zdjęcie "z satelity" (wycinek terenu o powierzchni
@Werbel: To o czym piszesz moge zaproponować inwestorom, ale dopiero po ukończeniu inwestycji, czyli nie wcześniej niż za rok. A sprawdziłem z ciekawości co to ten Pipistrel Virus i ciekawie wygląda samolocik, takie maleństwo:)
@CoZaGamon: Nigdy nie ceń się tak nisko. Może nie masz uprawnień ale sprzęt i czas tez ma swoją wartość;)
To ten Mi dron co ostatnio testował Klawiter? A powiedz, takie wbudowane kamery jak na przykład w