Wpis z mikrobloga

I co z tego ? Miej #!$%@?. Ja nie miałem dziewczyny, nigdy się nie całowałem.

I nie dlatego, że mnie nie chciały ale dlatego, że to ja nie chciałem się zadawać z panienkami w tym wieku (20 lvl)

Ciesz się, że ci żadna głupia sucz nie #!$%@? nad uchem. Miałbyś codziennie serialiki, mejkapy i tap madls opcjonalnie warsaw siury, bo intelektualnie 90% poza ten schemat nie wychodzi. Sporo z tych szmat uważa
@YourPantsuAreSugoiDesu: najbardziej #!$%@?ące są studentki prawa. Ciągle to słyszysz, a od arogancji masz ochotę wyłożyć placka.
@MechanicznyTurek: weź się jak normalny człowiek za ruchanie, a nie szukasz miłości i czułości. Kiedyś tyle płakałem, że czemu mnie żadna nie chce. Poruchałem kilkanaście razy i odrazu zeszło mi ciśnienie na takie głupoty. Trzeba kręcić hajs, robić to co pozwala rozwijać umiejętności i sprawia radość. Ogólnie najpierw rób coś dla siebie, później myśl
@agaja

Wystarczy trochę porozmawiać z jakąś i wszystko jest jasne. Tymbardziej gdy ma się dosyć często styczność np. w szkole/pracy itd. Poza tym, znajomi potwierdzają to o czym mówię. Żaden z nich takich lasek nie traktuje poważnie, zwykłe pojemniki na sperme. Niestety to się tyczy większości.

Ja jestem taki jak autor tego postu, oczekuje czegoś więcej niż ładnej twarzy i chędożenia. "Kopuła" też jest ważna.
Niestety to się tyczy większości.


@YourPantsuAreSugoiDesu: no ale wlasnie skad wiesz, ze to sie tyczy wiekszosci?
Na swiecie jest kilka miliardow kobiet przeciez, a kazda jest innym czlowiekiem :)
Czesci sie pewnie zainteresowania pokrywaja, ale ze wiekszosc?
@agaja Już podałem źródło. Praca i szkoła to przykład. Kobiety się spotyka wszędzie i to nie jest opinia na podstawie paru koleżanek. Kumple nie szukają lasek do związku bo chcą się tylko parzyć, tylko traktują głupie laski jako takie które tylko do tego się nadają a nie do poważnego związku. O normalną, subtelną dziewczynę ciężko. Młode myślą, że są dobrym materiałem i mają "wszystko" czego oczekuje mężczyzna. Skoro są "ładne" (kg tapety),