Wpis z mikrobloga

Dziś krótko o słuchawkach na BT #andczejpoleca

W ostatnim czasie na moich uszach miałem dwa dość znane i polecane tutaj modele słuchawek BT i jedne nowe.

Zacząłem od najtańszych Awei A920BL, kupiłem je za około 8$, korzystając z punktów. Słuchawki dobre, wiadomo, że za ~10$ nie możemy oczekiwać świetnego grania, ale jest dobrze poza dwoma wadami - niestety praca na baterii to realnie około 2h, dodatkowo element, w którym mamy przyciski i baterie jest dość duży i ciężki, co powoduje dość nieprzyjemne uczucie i kabel z lewej strony przeciągany jest na prawo.

Jako drugie były Meizu EP51, kupione za około 30$, tu jakość dźwięku zdecydowanie lepsza, praca na baterii spokojnie ponad 5h. Element sterujący zdecydowanie mniejszy i lżejszy, ale przestałem ich używać, niestety element, który znajduje się przy uchu, jest moim zdaniem zdecydowanie zbyt duży.


I ostatnie nowe słuchawki od Xiaomi w wersji mini, kupiłem je za około 30$, wysłane Belgianem, doszły w 10 dni. Element znajdujący się przy uchu jest mały i nie przeszkadza mi, jakość dźwięku bardzo na plus i zdecydowanie lądują u mnie na pierwszym miejscu, czas pracy na baterii podobnie jak w EP51. Słuchawki informują nas o połączeniu po Chińsku ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Dużym plusem tych słuchawek jest to, że element sterujący nie jest na kablu idącym od ucha tylko poprowadzony w dół, przez co nie czujemy dyskomfortu, mnie to denerwowało w Awei i EP51, ponieważ cały czas to czułem.
Z kuponem XIAOMIER słuchawki za 30,99$
Zdjęcia słuchawek → LINK

Kilka promo z wysyłkami Priorityline:
Xiaomi Mi5X czarny 4/32 – za 219,99$ z wysyłka PriorityLine (+5,06$)
Xiaomi Mi5X czarny 4/64 – za 249,99$ z kuponem 5XCHEN z wysyłka PriorityLine (+5,06$)
Xiaomi odkurzacz – za 298,99$ z kuponem XIAOMIVAC z wysyłką Priorityline w cenie → krótka recenzja
Xiaomi hulajnoga elektryczna – za 379,99$ z kuponem XMYY123 z wysyłką Priorityline w cenie → krótka recenzja
Xiaomi Mi6 czarny 6/64 – za 406,99$ z kuponem MI6CH z wysyłka PriorityLine (+4,41$)
Xiaomi MiDrone 4K – za 419,99$ z kuponem GBMi4K z wysyłką Priorityline w cenie → recenzja robi się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I najlepsze promo na MiAir13 ze względu na typ wysyłki:
Xiaomi MiAir 13 i5-6200u – za 659,99$ z kuponem XMA13TR z wysyłką Priorityline(+0,46$) → krótka recenzja
dodatkowo mój wpis na temat laptopa na wykopie → LINK

---- > Reszta w arkuszu porównań cenowych z #gearbest #tomtop #ibuygou, zapraszam! LINK < -----

BEZREF: Awei, Meizu, Xiaomimini, [Mi5x32]( https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_704565.html), Mi5x64, Odkurzacz, Hulajnoga, Mi6, MiDrone, MiAir.
#telefony #promocje #xiaomi #gearbest #chinskiecuda #zakupyzchin #kupony #itemyzchin #recenzja
Dla zainteresowanych mój własny tag #andczejpoleca zapraszam do obserwowania lub czarnolistowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Andczej - Dziś krótko o słuchawkach na BT #andczejpoleca

W ostatnim czasie na moic...

źródło: comment_CJP4DIXLsGDMXL5A866aUIt2e5Z6Bn1z.jpg

Pobierz
  • 32
@Andczej Potwierdzam opinię co do Awei, ten pilot bardzo irytujący, dodatkowo u mnie często łapią lagi, przerywa muzykę, czasem tak że trzeba je zrestartować. Jednak jak na swoją cenę są całkiem spoko.

Wczoraj zamówiłem słuchawki od Xiaomi, tylko w wersji podstawowej, zobaczymy jak się spiszą. Te modele różnią się tylko rozmiarem, czy czymś jeszcze?
@Andczej: A jak z jakością rozmowy na Xiaomi? Mam te Awei chyba z rok i wszystko co napisałeś potwierdzam i przymierzam się zmienić.
Jeden plus Awei to taki, że mając małą baterię szybciej się ładują więc prowadzać rozmowę wiedziałem, że za około 30min będę miał je do pełna naładowane.