Wpis z mikrobloga

@weland: Nie no składać nie będę, żona mnie zabije, bo 2 miesiące będę szukał osprzętu.
@dudi_: Ronin spoko opcja, trochę wizualnie mi nie pasuje, ale może może.

Eh, żałuje, że nie wziąłem Rapide RL3 Disc jak był w promocji...
@Ohayo: mnie w internecie ronin też tak średnio się podobał. Ale gdy zobaczyłem go na żywo to już wiedziałem, że muszę go mieć :)
rozmiar 56 będzie dla Ciebie. Ja mam 185cm i ramę 54
@uysy: Tak 30/32 i żeby jakieś błotniki wsadzić. W sumie niekoniecznie gravel/cx, mogłaby być jakaś szosa, która ma sporo miejsca na koła
@uysy: jakby ci się kiedyś chciało potestować jaki największy rozmiar opony wejdzie do stelvio (bez błotnika) to podziel się wynikami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mruq: myślę że u Ciebie z tym blotnikiem z tyłu to 35 da radę (nie ma tej śrubki na dole trójkąta co przykęca się do błotnika). Zawsze możesz zamowic i odesłac jak nie siądzie :P.
@AllOver: wzialem rozmiar 53 (mam 172cm wzrostu). Ale nie wiem czy rozmiar w dół byłby lepszy. Ja u siebie mam mostek zmienion z 8cm na 4cm. Skad jestes ? Zawsze mozesz sie karnąć :).
@uysy: Ja mam na oku jeszcze Kona Rove i Fuji Tread. Tylko te dwa mają dużo gorszy osprzęt. Zależy mi też żeby miał mocowanie pod bagażnik i był w cenie do 3k max. Ten Stelvio oprócz Kony to powiem, że mi się najbardziej podoba. :)