Wpis z mikrobloga

@dzieju41 Niestety nie. Wszystko to albo słodkie ulepy, albo zapachy skóry trupa, przesiąknięte klerykalnym kadzidłem. Mówiłem sympatycznym paniom co poszukuje, ale nie ma wyboru... pozytywnie zaskoczył mnie kolejny raz Issey Mikkey Pour Homme, Armani Eau i chyba najbardziej totalna nowość - Mont Blanc Legend Night - mam go na nadgarstku. Niestety jak pytałem się o alternatywy dla Encre Noire to Panie poległy. Już mój Voyager jest ciekawszy niż wszystko co dzisiaj testowałem
@profuone jestem tego samego zdania, ale ja wiem jak to się dla mnie skończy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ładna kolekcja, mogę poznać nick na perfuforum haha :D?
@Kapitalis nie mialem okazji, chyba Luna Rossa testowałem i nie spodobał mi się :)
@dradziak mam tego więcej, ale gdzieś po kurtkach i torbach pochowane :P lubię je zabierać ze sobą jak gdzieś wychodzę , bądź mam jakiś krótki wyjazd.
Na perfuforum jak i fragrantice jestem tylko biernym podglądaczem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kapitalis zatem będę jutro w centrum handlowym, to zajrzę :)
@profuone szkoda, zawsze to ktoś więcej do obserwowania tam :) To jest fajne w próbkach. Ja coś tam mam, ale jeszcze nie testowałem, a jak przetestuję to kumplowi oddaję i się wymieniany :P