Wpis z mikrobloga

Siemanko mirki spod tagu #podroze :D
Jakoś w tym roku, chciałbym wyjechać z dziewczyną, w ciepłe i w miarę imprezowe miejsce, na lekkim spontanie. Mój wybór padł na #malta
Jakieś protipy od #podrozujzwykopem ?
A może ktoś zna ten kraj"od podszewki" i byłby w stanie mi pomóc (kojarze, że dość spory odzew był dla gościa, który potrzebował stamtąd jakiegoś wazonu czy czegoś, bo zbił xD) ?

Wyjazd miałby być, dość spontaniczny (cel, to po prostu wyjazd jeszcze w tym roku), z tanim noclegiem, ale nie mamy zamiaru oszczędzać na zwiedzaniu czy imprezach. Za wszystkie rady i wszelką pomoc - dziękuje (głównie przydałaby się w namiarach na jakiś motel/hostel/tani hotel)

P.s 1. Jeśli jacyś podróżniczy zapaleńcy, mogą polecić fajną miejscówke do zwiedzenia (gównie - wrzesień/październik), by było jeszcze ciepło i dość imprezowo, śmiało podsyłajcie swoje propozycje :D
P.s 2 #praga też wchodzi w gre :)
  • 5
@FanaticoRosso1910: Malta jest dość mała wszędzie można się dostać transportem publicznym (lub z tubylcami którzy stoją gdzieś koło przystanków i czekają na klientów ) jest dużo angoli a wiadomo jak oni się zachowują , byłem w maju i bardzo sobie chwalę można aktywnie spędzić czas jak i poimprezować wieczorami (muzyka klubowa pierwsza klasa ), na pewno są tu Mirki lub Mirabelki którzy tam mieszkają i opowiedzą Ci coś więcej