Wpis z mikrobloga

No cześć mirki, mieliście rację, oto nasza samokrytyka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wyciągnęliśmy wnioski z wczorajszych komentarzy, zwłaszcza tych dotyczących oferty. Stawiamy sprawę jasno - to było faktycznie nieczytelne i poprawimy to. Umieścimy na stronie dokładną informację na temat ilości kanałów w HD. Z @LipaStraszna nawiązaliśmy już kontakt mailowy i rozwiążemy ten spór tak by nie czuł się pokrzywdzony.

Będziemy też sukcesywnie poprawiać jakość transmisji, będziecie mogli to sprawdzić w piątek podczas meczu reprezentacji Polska - Dania.

Ponieważ wczorajszy konkurs zakończył się małą awanturą w najbliższych dniach zorganizujemy sporo lepsze i bardziej sowite rozdajo. Teraz potrzebujemy jeszcze chwilkę na zorganizowanie wszystkich atrakcji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tylkonocny #oswiadczenie #samokrytyka
WPpilot - No cześć mirki, mieliście rację, oto nasza samokrytyka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wycią...

źródło: comment_Bw9VI0rFwW6yaEyobDxrgoe2PtCEfO5A.jpg

Pobierz
  • 25
@WPpilot: Wy nie ale normalne reklamy w stacjach już są czyli różnicie się tym ze u was reklamy ogląda się dwa razy a dzięki temu mamy 2 razy słabsza jakość niż w kablówce czy tv naziemnej :)

pytałem już raz czy coś poza tym meczem oferujecie czy do usranej śmierci o nim będziecie przypominać? uprzedzając odpowiedź 10 letnie filmy nie zaliczają się do super nowości
@Wesoly_Kartofelek: plusik za spostrzegawczość!

@krxytron: Ależ mireczku, WP Pilot pozwala oglądać telewizję. Jeśli nie chcesz telewizji oglądać to przecież oczywiste, że nie przekonamy Cię do tej usługi. Na to co leci w tv też nie mamy dużego wpływu. Niemniej wydarzenia sportowe to całkiem fajna opcja, żeby z WP Pilota skorzystać. Nawet w wersji darmowej.

@suckmyduck: Niestety, wynika to z polityki Apple (żeby było to możliwe musielibyśmy być połączeni z płatnościami apple, co za tym idzie apple dokładałoby swoją marżę i cena usługi musiałaby wzrosnąć). Więc teraz możemy tylko odesłać do strony webowej żeby się zarejestrować.
@WPpilot: ok, rozumiem. Na waszym miejscu dodałbym taka informacje w aplikacji bo na swoim przykładzie powiem ze pomyślałem "dobra to zobaczę to kiedys bo teraz nie będę włączał komputera" i znając zycie zapomniałbym o tym i usunął po czasie aplikacje :P
@WPpilot: A ci znowu o meczu i wydarzeniach sportowych, nie mniej jednak żaden sport w tv mnie nie interesuje i jest to dla mnie beznadziejna opcja żeby z wp skorzystać a i tak leci w tv wiec co to za atrakcja kompletnie nie kumam. Wiec jako osoba oglądająca tv pytam co poza tymi meczami, jakieś filmy seriale to już ustaliliśmy ze również lipa a jak jest to w najgorszej jakości czyli
@krxytron: Możesz zawsze oglądać telewizje śniadaniowe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ok, nie interesujesz się sportem i nie odpowiada Ci jakość - rozumiemy i jak pisaliśmy nie zmuszamy do korzystania. Jednak sporo ludzi może się tym interesować i to może być dla nich sensowne rozwiązanie. Będziemy też sukcesywnie poprawiać jakość więc jeśli nie teraz to może w przyszłości będziesz chciał spróbować.