Wpis z mikrobloga

te ziomek, ale weź zjedz snikersa, co? żyjesz w najspokojniejszych czasach odkąd człowiek pojawił się na tej planecie, a wam #!$%@?, bo pies się #!$%@?ł po samochód. 65 lat temu trupy leżały w całej europie, ale nieee, świat idzie w złom strone!!!!!!!!! pies umarl czaicie????


@4Head: i poniekąd @ostrzyjnoz: powiem nawet lepiej. Ja tam też nie jestem za jakąś nieuzasadnioną przemocą w stosunku do zwierząt, ale... pamięta ktoś jeszcze tę
  • Odpowiedz
@Mesmeryzowany: Widzę, że nawet nie słyszałeś o kimś takim jak S. Franciszek...
@Ortofenylofenolan_sodu: Nie bardzo Cię rozumiem. Pisałeś o różnicy między psem a człowiekiem. Już wiele razy się na ten temat wypowiadałam pod tym postem.
@kaganiec_oswiaty: Widzisz, to też zależy, jaki kto ma stosunek do zwierząt. Jakby mnie powódź zastała, to pierwsze, co bym ratowała, to siebie, w drugiej kolejności zwierzęta. I tak się powinno robić, uczyli tego w
  • Odpowiedz
@Mesmeryzowany: Św. Widać mi się skasowało, jak pisałam za drugim razem.
Zastanawiam się, czy jesteś taki głupi, czy takim ignorantem.
Biblia nie ma autora. Pisało ją wiele osób, będących natchnionych Duchem Świętym.
Albo jak to chyba Nergal powiedział, zjaranych ludzi.
Nieważne, nie o to tu teraz chodzi.

Nie tylko chrześcijaństwo, ale i inne religie mówią, by szanować zwierzęta.

Jest wiele osób, w tym ja, które uważają, że jeśli ktoś bez skrupułów
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: Przykre, że wykopki tak Cię obsrały wyzwiskami, bo Tobie się chce zatrzymać i zgarnąć zwierzę z ulicy oraz opcjonalnie zadzwonić po pomoc, jeżeli żyje. Nikomu nie szkodzisz, pomożesz zwierzęciu w potrzebie, ale im to wadzi, bo jak śmiesz pomagać niższym istotom od rasy ludzkiej xD
  • Odpowiedz