Wpis z mikrobloga

@GrabkaMan: chcesz zrobić cover photo na wydarzenie na Fb czy masz firmę która robi wyjazdy studenckie.

Raczej nikt Ci nic nie zrobi nawet się nie zorientuje jak coś ściągniesz do stocka.

Nie powiem gdzie i jak ale w ogólnopolskich kampaniach i KV szły pirackie fonty czy stocki.

Nie mniej fair byłoby pewnie zapytać autora jeśli jesteś przedsiębiorca. A jeśli to wyjazd to olej i wrzuć jak człowiek. Ja bym nikogo nie
@Kayleigh: Jestem generalnie w organizacji studenckiej i pomagam z grafikami.
Żadnej firmy nie ma. Potrzeba na ulotkę i plakat coś z tematu "work and travel".

To jest jedno z lepszych jeżeli chodzi o dobrą jakość (na plakat) i trzymanie się tematu.
@GrabkaMan: z jakiej jesteś. Przyznaj się. ZSP NZS tylko nie mów Aisec bo Cie osobiście #!$%@? do prokuratury.

Mordo to ściągaj ile wlezie nikomu krzywdy nie zrobisz. Wiem ze to z prawem niezgodne ale Please.

@GrabkaMan: chcesz zrobić cover photo na wydarzenie na Fb czy masz firmę która robi wyjazdy studenckie.


Raczej nikt Ci nic nie zrobi nawet się nie zorientuje jak coś ściągniesz do stocka.

Nie powiem gdzie i jak ale w ogólnopolskich kampaniach i KV szły pirackie fonty czy stocki.

Nie mniej fair byłoby pewnie zapytać autora jeśli jesteś przedsiębiorca. A jeśli to wyjazd to olej i wrzuć jak człowiek. Ja bym nikogo nie