Wpis z mikrobloga

@itsokaytobegay: pewnie że dobrze, na #!$%@? takie gówno jak cypis w NAS?
btw gniję z tego jak głupi muszą być ludzie by słuchać takiej sieczki jak cypis.
< Weź znany numer
< dopisz do niego tekst o ruchaniu i ćpaniu
< gratuluję jesteś idolem gimbazy i tępych sebixów xD
#!$%@? JAK SZANUJĘ FAZIEGO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ShadyTalezz: akurat dissowani to nie są żadne dzieciaczki tylko patusy pierwszego sortu, które w razie potrzeby byłyby skłonne cię #!$%@?ć za kawałek tortu z yt xD Diss bardzo celny, ładnie punktuje ścierwo żerujące na gimbusach. Nie znam szczegółów spiknięcia się z cypisem, więc się nie wypowiem, być może jest tak jak napisałeś. W każdym razie każdy kto pluje na "jupiterów" i cypisa ma mój szacunek ( ͡° ͜ʖ ͡
@AndrzejBrewiarz: przecież plucie na popularnych jutuberów to taka sama zagrywka pod publiczkę jak akcje tychże chłopaczków. Pewnie niczym nie podpadł ale jest popularny i ten dziadek o którego już nikt nie daje #!$%@? chce sobie przy jego pomocy narobić trochę szumu wokół swojej osoby. Plujesz na nich a dajesz się łapać na takie same zagrywki xD Przecież ten typ w czasach swojej świetności żywił się dzięki gimbusom, tylko to było w
@ShadyTalezz: no tak bo Fazi nigdy wcześniej nikogo nie dissował i dopiero teraz, przy okazji spiny z cypisem, odkrył że można zrobić coś takiego xD Sprawdziłem info od @KUKIPUKI i je potwierdzam. Rafonix i kilku innych #!$%@?ło się między wódkę a zakąskę, szukając.. no właśnie sam nie wiem czego szukając, chyba tego słynnego fejmu albo #!$%@? do dupy. Patrzcie jestem "potężny" jutuber, #!$%@? że sprawa ani trochę mnie nie dotyczy ale