Wpis z mikrobloga

  • 0
@michalec: @Leniek: To ze wy robicie np w IT to nie znaczy ze inni Lodzianie maja tez siedziec w IT. Pracy tez jest tam limit i to duzy, patrzac po ogloszeniach nawet na specjalistyczne posady.
  • Odpowiedz
  • 0
@michalec: IT to jedyny rynek specjalistow ktory tam zyje i w miare ma sie dobrze (chociaz i tak stawki nizsze niz w innych miastach) ale inne? Jaka gałąź w Lodzi ma sie dobrze po za It?
  • Odpowiedz
@loczyn: IT to inny wymiar. Ja mam porównanie, ze w AP w Wawie często płaca podobnie lub niewiele więcej niz w Łodzi. U nas to jest ok, bo wiadomo, ze taniej.
  • Odpowiedz
@Pooodi: byłem w Łodzi półtora tygodnia w delegacji i ja tam jakiejś zajebistosci nie widziałem. Dalej jest dużo brzydoty, dworzec Łódź fabryczna jest przerażająco pusty. A bardziej zakorkowanego miasta to chyba nie ma.
  • Odpowiedz
w czym te "koszta życia" się objawią bo nie czaję?


@niemamnicku: Bilety komunikacji, woda, czynsze/koszty nieruchomości.
Skądś ta kasa musi się znaleźć w skarbcu miasta, prawda?
  • Odpowiedz
@loczyn: prawda - koszta nieruchomości w moim przypadku: 100 zł podatek od nieruchomości (rocznie), czynsz ustalany uchwałą poprzez mieszkańców (miastu nic do tego - podobnie jest w współdzielniach, minus taki że współdzielnie są zarządzane #!$%@? dlatego z reguły wysokie czynsze). Woda ok - niech będzie, ale co to za koszta 30 zł miesięcznie? Komunikacja aktualnie jedna z najtańszych w Polsce (porównaj sobie z Wawką). Dodatkowo jako student, niezależnie od wieku
  • Odpowiedz
@loczyn: a odnośnie inwestycji to trzeba być wielkim ignorantem nie zauważając tych budowli biurowców dziejących się aktualnie w Łodzi. I to nie są "montownie" tylko biura poważnych firm międzynarodowych. A pieniądze na dług się znajdą, chociażby ze sprzedaży działek miasta.
  • Odpowiedz
  • 0
@loczyn: a odnośnie inwestycji to trzeba być wielkim ignorantem nie zauważając tych budowli biurowców dziejących się aktualnie w Łodzi. I to nie są "montownie" tylko biura poważnych firm międzynarodowych. A pieniądze na dług się znajdą, chociażby ze sprzedaży działek miasta.


@niemamnicku: W Wawie w ciagu 2 lat na jednej ulicy powstaje wiecej biurowcow niz w calej Lodzi od czasow Redtower mBankowego
  • Odpowiedz
Wymień mi te kilkanaście budów hoteli bo cos nie mogę die doliczyć xD


@mirkobiniu: Też jestem ciekaw, Hilton to powstanie? Bo już wypadłem z obiegu co tam się dzieje.
  • Odpowiedz