Wpis z mikrobloga

@loczyn: Sama jej deklaracja odnosnie przyjecie uchodzicow mowi wszysto o jej intencjach. Wystarczy dobry PR i wszyscy mysla ze super prezydent. Przeciez duzo budujo!!!! To ten sam typ co HGW.
  • Odpowiedz
@loczyn: Przecież to są pieniądze, które tak czy siak prędzej czy później trzeba będzie wydać. Co twoim zdaniem przemawia za wydaniem ich później? IMO im wcześniej się wszystko wybuduje, a obecnie Łódź to plac budowy, tym szybciej stworzy się okoliczności do nadrobienia tego długu. Jak chcesz ściągnąć ludzi czy inwestorów do miasta, skoro nie będzie tu ani infrastruktury, ani warunków, ani nikt nie będzie chętny do mieszkania w połowicznie zrujnowanym mieście? W inne miasta wpakowano od czasów wojny miliardy, póki tutaj się nie zrobi tego samego niezależnie od kosztów, to miasto czeka jedynie dalsza degradacja.
Wolę mieć te 4k długu na sobie i mieszkać w mieście które się rozwija niż nie mieć żadnego długu i mieszkać w mieście, które na rozwój straciło wszelkie szanse.

Typowy korwin jest typowy, kolejny propagandowy obrazek, byle wywołać poruszenie pośród głosujących na niego przegrywów. Nieistotne, że w sumie nie ma tam żadnych uzasadnień czy analizy wydatków i kredytów miasta. Jedyne co robi, to jechanie na hasałkach które przemawiają do prostych ludzi którzy z każdym kredytem mają złe skojarzenia.

Koprowicki dobry prezydent XD Szkoda tylko, że za jego prezydentury miasto stało w miejscu, nie działo się tu nic, nikt mieszkać nie chciał, nikt nie chciał inwestować, nikt nie
  • Odpowiedz
@Sepzpietryny: Wybory sie zblizaja. Gnojstwo pisowskie juz daje znac o sobie. Ale przy poprzednich wyborach sie zdziwili, mimo, ze jeszcze SLD kłamało. Teraz beda po naszej stronie. A ja musze przez ten rok chyba na serio totalnie olewać nagonkę i sie nie odzywać, bo nie warto. #muremzahanka
  • Odpowiedz
  • 0
nie ma inwestycji przekladajacych sie na robote dla ludzi :)


@loczyn: no chyba dla ludzi z twoim wykształceniem - cytując klasyka,

Ja tam wybierałem pracodawce spośród 4 chętnych na zatrudnienie
  • Odpowiedz
  • 1
@vind: Nie chce nic mowic, ale to za Kropy te wszystkie montownie typu Gillette przybyly i to dzieki niemu, niedobitki Lodzian w ogole maja jakakolwiek prace. #!$%@? ale maja, za Zdanowskiej zaden inwestor nie przybyl, ale za to #!$%@? hajs na glupoty jak WZ ktora nic nie usprawnila czy jak Fabryczny ktory straszy pustotą
  • Odpowiedz
Ja za 30m kawalerkę w Gdańsku w 40letnim bloku płacę 1850zł. I nie nie jestem frajerem, takie są tutaj realia.


@czlapka: czy aby na pewno? Bo ja za 35 m kawalerkę w 40-letnim bloku płacę ~1500 ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak ostatnim razem szukałem mieszkania na wynajem (2 lata temu) to za 1800 szły mieszkania 2-pokojowe, a nie kawalerki.
  • Odpowiedz
@czlapka: Dodam, ze Ci ludzie co tu ze mną pracują, często przyjezdni, bardzo chwała Łódź i Hankę, za to jak Miasto sie zmieniło. I to oni znow zagłosują czy wyjdą na ulice, a trole beda płakać.
  • Odpowiedz


@Marmite: Słowo klucz - 2 lata temu. Ja wynajmowałem 2 miesiące temu. W ciągu ostatnich 2 lat ceny podskoczyły o ponad 30%. Ok, za 1500 coś się by znalazło, ale zależało mi żeby standard był niezły a nie PRL. Ponad miesiąc szukania, codziennego przeglądania. A i tak to mieszkanie które wynajmujemy oglądały tłumy, inni chcieli podbić z 1350 na 1500 nawet za wynajem. Niestety tak wygląda rynek wynajmu w Gdańsku
  • Odpowiedz