Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam i5-4460, GeForce GTX 960 GAMING 2GB i 8GB RAMu, czy na takim sprzęcie będzie można komfortowo grać przynajmniej z 60fpsami w każdej lokalizacji? Nie zależy mi na ładnej grafice, ważne żeby było dobrze widać innych graczy. Pytam się bo właśnie nie wiem czy poczekać na optymalizacje czy kupić, nie chce się #!$%@?ć że mam 20 fpsów np. podczas walki w mieście.
#pubg
  • 7
@perfidnyplan: nie wiem czy to pomoże, ale ja mam ten sam procesor, gtx 1070 i 16 gb ramu. Czy jest 60 fps to nie wiem, gra mi się płynnie i komfortowo. Ścinka jest tylko po lądowaniu, ale to raczej normalne.
@perfidnyplan: ja mam to samo
przy ustawieniu wszystkiego na very low i dystansu na ultra na respie mialem ponad 100 fps, w samolocie 30, bieganie w terenie 50-60
czasem pojawia sie lag przy otwieraniu ekwipunku ale jest na tyle maly, ze nie przeszkadza w szybkim zbieraniu
@perfidnyplan: mam identyczne podzespoły. Na Pełny ekran (okienko) mam 30-45 klatek. Na Pełny ekran (bez okienka) mam 50-80 klatek, z tym że jak ląduje na spadochronie to mam dropy dosłownie do kilku klatek, czasem też podczas akcji zetnie na chwilę i jak wciskasz ekwipunek (TAB). bez dysku SSD tekstury budynków po wylądowaniu ładują się niekiedy wolniej. gram na full HD i wszystko mam Very Low