Wpis z mikrobloga

@kaprz: ja natomiast podarowałbym to mojemu kumplowi, który zajarany jest ASG fest. Ma kupę gratów i na początku lipca był na jakiejś starej kopalni i robili sobie Afganistan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kaprz: zawsze chciałem pograć w asg gdyż na wojsko nie mam szans (problemy z zdrowiem od urodzenia) a zawsze mnie jarał rowniez klimat militaryjny wiec jakbym go nie używał to by wisiał na scianie albo bym zrobił specjalny stojak na niego otoczony szkłem jak zbroja batmana z mrocznego rycerza ()
  • Odpowiedz
@kaprz: Zawsze chciałem mieć hełm do swojego setu.( ͡° ͜ʖ ͡°)
A pasoszelki(?) to marzenie każdego szweja lat 90-siątych.
Torba natomiast przyda się na kraftowe piwerka polecane przez Tomasza Kopyrę z blogu blogkopyra ką.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kaprz: kamizelka będzie idealnie pasować do mojego XM8 ( ͡° ͜ʖ ͡°) nareszcie będę miał dużo miejsca na magazynki, upchnięcie latarki itp (brak szyny na broni ( ͡° ʖ̯ ͡°) ). Mam nadzieje że się uda!
  • Odpowiedz
  • 0
@kaprz od dwóch lat prowadzę zajęcia paramilitarne dla młodzieży, uczę ich taktyk wojskowych, samoobrony i ratownictwa, lecz niestety sprzęt taki jak kamizelki czy hełmy to droga sprawa i wiele młodych osób zniechęca się właśnie ze względu na brak pieniędzy, jakbym dostał, to bym przeznaczył to na moje stowarzyszenie na użytek nowych rekrutow
(Jak nie wierzysz to na pw mogę podać dane stowarzyszenia) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kaprz: Ale bym sobie zrobił wyprawę survivalowo-postapokaliptyczną i zjadł sobie w takim wdzianku wojskową rację żywnościową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz