Wpis z mikrobloga

Mirki, pytanie z kategorii #biznes

Orientujecie się czy sensownym jest otwarcie kantoru w miejscowości Ok. 3 tys mieszkańców?

Sprawa wyglada tak - mam lokal w centrum miejscowości. Nie jest to centrum świata ale tez nie jakieś zupełne zadupie. Miejscowość znajduje sie Ok. 30 km od granicy.

Lokal jest położony wprost przy dość ruchliwej trasie zaraz koło rynku i ma ok. 40 m2. Od dłuższego czasu nie ma żadnych ofert od potencjalnych najemców. Kombinuje Wiec co by tam można otworzyć żeby nie wtopić pieniądza, ale w miarę prostym sposobem coś wycisnąć.

Jeśli chodzi o kantor to wiem, ze są pewne wymagania prawne ale byłbym je w stanie spełnić. Kwota potrzebna do nabycia walut również by się znalazła. Pytanie czy to ma sens i czy ktoś się orientuje jaki potencjał ma tak położony kantor. Może jakieś doświadczenia?

A może macie jakieś inne pomysły biznesowe, które maja duze szanse powodzenia we wskazanych warunkach? Od razu uprzedzę że odpadają raczej wszelkiego rodzaju bary, gastronomie czy sklepy spożywcze.

Biorę po 200 zł z konta każdej drużyny i słucham Państwa ;)

#pytanie #przedsiebiorczosc #dzialalnoscgospodarcza #piniondz #kantor
źródło: comment_cYsuFnp0iR6hMt5V7s0qViunNNOfNUBZ.jpg
  • 5
@catsky: ej no pisałem że bary itp odpadają ;) mamy już coś takiego i to w nadmiarze. Problem kurde w tym ze wszystkie najprostsze pomysły w tej miejscowości już zrealizowano i główkuje co jeszcze się zmieści
@ceo2: Liczyłeś ile musiałbyś zainwestować w kantor?
Nie napisałeś czy jest inny w okolicy, jak daleko jest do większego miasta.
Ogólnie trochę za mało danych.
Normalnie w miejscowości 3k mieszkańców bym odpuścił.