Wpis z mikrobloga

Jakie znacie miejsca na świecie, gdzie praktycznie przeżyłby płacąc tylko BTC (pomijam kwestię, że aktualnie BTC praktycznie się do drobnych transakcji nie nadaje)? Luźny wątek, ot taka pogaduszka w oderwaniu od interesów :)

Chodzi o największą ilość miejsc akceptujących płatność w BTC dla danego miasta/wsi.
Ja osobiście wypatrzyłem perełkę w Holandii. Miasto to "Arnhem". Nie jest ono jakieś wielkie lub znane, a na taką wielkość ma aż 87 punktów akceptujących płatność BTC. Myślę, że ciekawe miejsce na jakiś drobny wyjazd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ewentualnie stolica Argentyny czyli Buenos Aires. W porównaniu do całego świata, jest tam chyba największa ilość punktów akceptujących płatność w BTC :)

#bitcoin #btc #kryptowaluty
MelomanBTC - Jakie znacie miejsca na świecie, gdzie praktycznie przeżyłby płacąc tylk...

źródło: comment_jZqrOwrHNErvRiFy67Tx1A3HWwshe1hb.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@MelomanBTC: Był chyba jakiś taki pomysł, by kupić wyspę na oceanie i tak zorganizować rzeczywistość, by wszystko działało w oparciu o btc. To by było niezłe miejsce. Kwestia podatkowa zostałaby rozwiązana, a człowiek za jednego Bitcoina mógłby za kilka lat żyć na całkiem przyzwoitym poziomie z dala od wszystkiego :D
  • Odpowiedz