Wpis z mikrobloga

#aliexpress #banggood #gearbest
Czy miał ktoś może kiedyś styczność z tą ładowarką Ugreen i podzieliłby się wrażeniami?

https://pl.aliexpress.com/item/Ugreen-17W-Dual-Port-Travel-Wall-EU-Plug-USB-Charger-for-iPhone-4S-5-5S-6/32393767553.html?shortkey=nyeIZj6j&addresstype=600
Ewentualnie czy znacie jakąś ładowarkę godną polecenia. Ładowarka będzie używana głównie do ładowania iphone'a więc quick charge nie jest konieczny i najlepiej by było gdyby miała dwa wyjścia :)
  • 17
@Ausfahrt: Która lepsza to ci nie powiem, ale Blitzwolf jest sprawdzona przez Mirków
Ta ugreen z Ali z twojego linku dochodzi według nich w najlepszym przypadku w 25/27 dni
Preorder Blitzwolf bez qc jest wysyłany w połowie września i pdm dochodzi zwykle w 12 dni
Jak widzisz, wychodzi na to samo, ale ugreen trochę tańszy

Ale poczekaj, niech się jeszcze ktoś wypowie
W sumie... u green też sprawdzona ¯\_(ツ)_/¯
@Ausfahrt: tej akurat nie mam, ale wszystko co od ugreen miałem na wysokim poziomie. z ich ładowarek zwykła samochodowa 1.6-1.8A ładuje iPhone plus kamerkę A119 w tym samym czasie daje radę.
Więcej żadna ładowarka ani powerbank nie ładuje, to chyba max co iPhone bierze.
@Ausfahrt: mam dokładnie ten model, starego x600 ładuje mi na około 1,7A, więc całkiem nieźle, mam ją z pół roku, ładuje tez iPada, więc pod względem wydajności jest ok; wtedy ten sklep miał jakąś wysyłkę z Niemiec, dostałem ją w kilka dni, teraz już widze że nie ma tak