Wpis z mikrobloga

Film o nakładaniu gładzi z pomocą agregatu.
Dodatkowo komentarze:

bys trafil do firmy takiej z tradycjami to by cie wysmieli razem z twoimi pomyslami

ciekawe ile placisz tym robolom i czy rejestrujesz ich, pewno nie sondzonc po narzedziach jakie kupujesz "zabaweczki"

tak dalej to na chlep nie zarobisz


A wszystko dlatego, iż śmiał śmieć robić "nowocześniej", TAKO MASZYNO TO NIE ROBOTA TYLKO PRAWDZIWE FACHMANY RĘCZNIE ROBIO!

Komentarze pod filmami budowlanymi to druga elektroda xD

#patologiazewsi #heheszki #janusze #remontujzwykopem
Pobierz H.....a - Film o nakładaniu gładzi z pomocą agregatu.
Dodatkowo komentarze:
 bys traf...
źródło: comment_8XbFhMqNbyw9uuPb0Y3TgHLSXsitn735.jpg
  • 97
@Szczebaks: Mam ale nie sięgnie na tyle do dna, by dokładnie wymieszać masę. W małych wiadrach można użyć blendera za 30 zł z OLX, w dużych już nie. Przelewać do mniejszego i w mniejszym mieszać starym blenderem? W sumie jakieś rozwiązanie + nie trzeba jechać do wypożyczalni sprzętu.
@Hannahalla: gładź z wiadra jest gotowa do użytku bez mieszania, nie trzeba wcale kłaść dwóch warstw jeśli masz w miarę równe tynki, bo tylko stracisz czas, grunt tylko przed szpachlą i po szlifowaniu, jak jesteś perfekcjonistką to żeby mieś hiper równą ścianę to bierzesz taką lampkę biurkową i świecisz nią prawie równolegle do ściany, wyjdą nawet najmniejsze wgłębienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MusicURlooking4: Tak tak, lampa to podstawa, ściany muszą wyjść równe bo w profilu sufitu napinanego zostanie wsadzona taśma LED (niektórzy mówią że kicz, ja mówię praktyczność bo rano gdy jest jeszcze ciemno daje przyjemne, miękkie światło i nie męczy oczu) a przy takim świetle widać wszystkie nierówności.
Jeżeli nie trzeba mieszać gotowego z wiadra to idealnie!
@Hannahalla: Idź pani w #!$%@? z polskimi fachurami w internecie. Ostatnio szukałem na internecie protipów na malowanie, bo mama leci za granicę na tydzień i chcę jej niespodziankę zrobić i odmalować kuchnię. Jako że w kuchni już farba lateksowa jest położona to chciałem wiedzieć, czy należy gruntować, czy podkładową dać czy po prostu pomalować. Znalazłem podobny wątek sprzed kilku lat na jakimś forum dla budowlańców. Czytając go dowiedziałem się, że jak
@Hannahalla: Trochę jak końcowa scena w Konopielce gdzie żniwiarze krzywo patrzą na kogoś kto kosi żyto kosą ponieważ oni wszyscy robią to sierpem.
https://youtu.be/OYe5NK9mUoQ?t=1h25m4s

Negatywne natrafić na takie podejście u kogoś, ponieważ uważa on, że to czego się nauczył, co często mogło być wynikiem przypadku, jest czymś oczywistym i ostatecznie poprawnym. Najgorsze jest to, że to podejście pozbawione ciekawości do fachu, który się wykonuje a okazywana zarozumiałość uniemożliwia ani na wytworzenie
Kiedyś kiedy wybitnie nudziło mi się w pracy, oglądałem na YT filmy o podkuwaniu koni. To jeden z tych razów "jak ja tu #!$%@? trafiłem?". Pod każdym jednym filmem, serio, każdym jednym, czy to amerykańskiego kowboja, angielskiego właściciela stajni czy jakiejś 18 letniej fanatyczki koni, najbardziej plusowane komentarze to te, że właśnie zruinowali koniowi kopyta. No #!$%@? zawsze. Nawet nie, że popełnili jakiś mały błąd. Nie, oni je #!$%@? zruinowali, nie powinni
Gotowa gładź to najgorsze scierwo, wlasnie dla takich ludzi którzy wyszpachluja sciane łopatą a później to szlifuja, szlifuja, szlifuja. Nie dość że oslabiacie sobie warstwę którą polozyliscie to jeszcze robicie doły. Gładź ma być jak lustro, delikatny szlif drobnym papierem i już. Mimo to szanuję ludzi którzy w ramach przyoszczedzenia robią coś sami, to nic że 4 razy dłużej i gorzej, zrobili sami :)