Wpis z mikrobloga

Zawsze się zastanawiam, skąd bierze się u zawodowych piłkarzy taki durny nawyk.
Llonch zamiast skupić się na tym gdzie jest piłka, albo czy nie ma kogoś do obstawienia, #!$%@? łapami w stronę sędziego, żeby wymusić sygnalizację spalonego xD Efekt - bramka dla Lechii. Tutaj video: http://ekstraklasa.tv/bramki/wisla-k-lechia-1-1-co-za-akcja-goscie-rozklepali-obrone-wisly-i-zapewnili-sobie-remis/5cw67c
Pamiętam jak trener za gówniaka tłumaczył: Gramy akcję do końca, tak jakby tego #!$%@? z gwizdkiem w ogóle nie było na boisku.
#ekstraklasa #pilkanozna #wislakrakow #lechia
Pobierz b.....k - Zawsze się zastanawiam, skąd bierze się u zawodowych piłkarzy taki durny na...
źródło: comment_IfaZHrP691ej5d5AY6ivVEzXdXe0SWDN.jpg
  • 6
@biesek: Powiedz mi, na jakim najwyższej poziomie grałeś kiedyś w piłkę? Tutaj wina za stratę bramki leży jak najbardziej po stronie prawego obroncy, który totalnie olał zasadę ustawiania się do linii wyznaczonej przez pierwszego zawdonika po stronie boiska, gdzie jest piłka... Byłby spalony i po akcji, bo zawodnicy Wisły założyli pułapkę offsidową, ale ten tłuk to #!$%@?ł xD Fakt faktem, że gdyby nie machanie rękoma, tylko dalsze krycie, bramki by nie
@zexan: Ja jako junior coś tam pokopałem, ale potem skupiłem się na nauce i w szkole średniej piłka poszła w las. Z resztą też w swoim roczniku nie byłem jakimś dryblasem, można powiedzieć, że miałem "momenty". ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale to było jednak za mało, żeby myśleć o graniu na poważnie.
A co do błędów popełnionych przez obrońców, to oczywiście bardzo dobrze to rozczytałeś