Wpis z mikrobloga

........................................................................................................................
Wpis kierowany do mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
........................................................................................................................

Dobry wieczór Zdrapkowi Drapacze ( )

Jeden z użytkowników, konkretniej @zpue , zaczął mnie podejrzewać o bycie ukrytą opcją Totalizatora Sportowego. Dzisiaj chciałbym mu (i w sumie wszystkim czytelnikom tagu) pokazać, że ja też popełniam zdrapkowe szaleństwa

Dzisiaj chciałbym Wam opisać swoje poszukiwania zdrapki Ekstra Pensja 376!

---

Raport ode mnie:

Wyszedłem sobie na rower zrobić te kilkadziesiąt kilometrów a przy okazji wydać cebuliony na Ekstra Pensję by spróbować stać się bogatym człowiekiem dzięki Lotto. Swoje łowy rozpocząłem w #katowice -Brynów a skończyłem w #katowice -Podlesie. Sobota okazała się być średnim dniem na zdrapkowe łowy. Niektóre z punktów były w ogóle zamknięte, albo już zamknięte. Jednak szukanie szczęśliwego losu w tygodniu ma ten plus, że wszystko jest zdecydowanie dłużej czynne. Czasem myślę, że jakbym miał dzień wolny w tygodniu to efekt poszukiwania zdrapek byłby lepszy.

Na łowy przygotowałem 1 000 zł. Teoretycznie powinno starczyć na zakup 200 zdrapek. Rzeczywistość pokazała, że zwiedzając ten dosyć spory kawałek Katowic nie udało mi się wszystkich pieniędzy wydać i z częścią wróciłem. Ogólnie zauważyłem jedną rzecz. Im bliżej centrum tym Ekstra Pensji mniej, im dalej tym więcej. Co nie zmienia faktu, że i tak trzeba się nabiegać (lub w sumie najeździć) jak głupi żeby jakieś resztki dorwać.

Bywały punkty w których udało mi się kupić zaledwie jedną sztukę a bywały i takie gdzie miałem do dyspozycji prawie całą paczkę. Łącznie odwiedziłem pewnie z 60 punktów. Zdrapki znalazłem w 10-15.
Niby sytuacja nie wygląda aż tak źle bo raporty np. z Poznania mówią, że tam stara Ekstra Pensja jest jak Yeti. Czyli ktoś tam niby widział, ale dowodów nie ma ( ) Tak wiec pozostali mieszkańcy #slask mogą w wolnej chwili też wybrać się na jakąś wycieczkę, statystyka mówi, że w 1 na 5-6 kolektur starą Ekstra Pensję powinniście jeszcze dostać. Odradzam oczywiście odwiedzanie okolic, które ja już odwiedziłem bo raczej wrócicie z pustymi rękoma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do efektów zdrapkowych łowów:
Uzbierałem łącznie 188 zdrapek. Czyli na zdrapkowe szaleństwo wydałem 940 zł. Kupowałem wersję i żółtą i czerwoną. Żółtej uzbierałem troszkę więcej. Powiedziałbym, że tak z 100 sztuk żółtej i 88 czerwonej. Dokładnie nie chciało mi się liczyć. Udało mi się dorwać losy z transzy 1 (0-22 500), transzy 3 (45 000-67 500) i transzy 8 (202 500-225 000). Po drodze znajdowałem też losy z transzy 4 (67 500-90 000), ale rezygnowałem oczywiście z ich zakupu.

Zdjęcie ze zbiorami wrzucam do tego wpisu.

Wyniki drapania na pewno dopiero jutro. Nie tak dawno zjadłem dopiero obiad. Jestem padnięty, pomimo początkowo fajnej pogody, później zaczęło strasznie lać by po około godzinie rozpogodzić się do tego stopnia, że piłem coś zimnego w każdej Żabce, która oferowała sprzedaż zdrapek ( _) Na dodatek tylni hamulec w moim rowerze przestał działać. Miejmy nadzieję, że będzie mnie stać na serwis bo wygląda na jakąś poważniejszą awarię ()

Trzymajcie kciuki i czekam na jakieś informacje od Was. Wrzucajcie swoje zdjęcia wygranych losów, opisujcie swoje zdrapkowe przygody tak jak robi to np. @Jeremowicz !

Pozdrawiam Was i do jutra! Śpijcie słodko aniołki ʕʔ

#wykopskubietotalizatora #lotto #zdrapka #zdrapki
Pobierz Nutaharion - ...........................................................................
źródło: comment_e73awgCB1os0DA4yvmVWZNEGrwN5SAzz.jpg
  • 23