Wpis z mikrobloga

Niestety mam zła wiadomość dla wszystkich przybywających ma #yorkshirewykopparty


Ale z tego co widać pogoda nam wszystkim powinna dopisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Są jeszcze inne dobre wieści. Mam już drewno, zamówiłem 15 worków więc nawet jak przyjdzie pogoda -15*C będzie się czym ogrzać. Tera jadę do sklepu po kosiarkę (lub dwie) coby móc w spokoju ogarnąć jutro ogród. Osoby które chciały pomóc zapraszam serdecznie o dowolnej porze, będzie trochę do roboty ale w 3-5 osob uwiniemy się w jakieś 21 minut i 37 sekund ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na miejscu będą koce i krzesła jednak może ich braknąć, więc jeśli ktoś nie lubi świeżo skoszonej trawy zalecam wziąć coś ze sobą :D

Jedyny problem to muzyka - wziąż nie znalazłem dobrej składanki z klasykami lat 90 które leciały na vivie.. Będę wdzięczny za pomoc gdzie mogę je szybko zdobyć - najlepiej z konkretnej listy piosenek :D

Chyba tyle, do zobaczenia jutro ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#emigracja #uk #yorkshire #wykopparty #wykoppiwo
Pobierz sorek - Niestety mam zła wiadomość dla wszystkich przybywających ma #yorkshirewykoppa...
źródło: comment_ZKEu3lHSlfJLQEKMJMN7qGJi0XxyuRrq.jpg
  • 14
@sorek: Siemano, postaram się wpaść z Luśką koło 15-18 (nie wiem o której mechanik mi auto odda ( ͡° ʖ̯ ͡°) ).
Co do piosenek, to jak masz głośniki na jacka lub wbudowane radio, to mogę znaleźć jakąś playlistę i puścić przez spotify z telefonu (wezmę power bank na wypadek, jakby baterii nie stykło)
@sorek: Czy jak dam znać 30 min przed przyjazdem to mogę oczekiwać jakieś skromnej delegacji na dworcu? Będę się wpasowywać w pociąg który na miejsce przyjeżdża o 17:30 bądź 18:30