Wpis z mikrobloga

Mirki zaraz mnie szlag jasny trafi :/ Walczę od wczoraj z euro sport playerem, który nie działa. Reinstaluję, zmieniam ustawienia, cuda na kiju wyprawiam i nadal wielkie zero. Nie wypiłam wczoraj kompotu z Mańkiem i Polijanem, bo musiałam zadowolić się wieczornym skrótem w tv. Dzisiaj w pracy podjęłam kolejną próbę i co, i nic. Nadal nie działa. Ani na telefonie, ani na tablecie, a na lapku w pracy odpalić nie mogę, bo muszę na czymś jednak pracować. Wchodzę teraz ponownie do sklepu Google Play i widzę, że nie tylko ja mam ten problem. Jakieś pozostałe kilka tysięcy osób ma to samo. Ależ jestem wkurzona. Świetna aktualizacja aplikacji bulwo! Niech cię piekło pochłonie! (°° #kolarstwo #tdf #eurosportplayer #vuelta #zalesie
  • 7
@ocotuchodzi: Żadna z tych kombinacji nie dała rady :( A teraz nawet tryb stacjonarny jest jakiś bardziej mobilny ;/ Strony wyglądają różnie gdy się je odpala na różnych urządzeniach. Na pececie jest ok. Jak mi niedługo nie odpiszą z supportu, to ich chrzanię.
@krowi_placek: Nie dała rady to znaczy? Dawała jakis komunikat np. przekierowywała do PlayGoogle po apkę? Bo na początku u mnie też tak było ale kilka razy klikałem na Eusrosport Player (po lewej na górze) i dopiero wtedy wskakiwała strona logowania.