Wpis z mikrobloga

@Shatter: Nie chodzi o jakieś bronienie, bo oczywiste jest że w tym roku jest kompromitacja. Ale nie zmienia to faktu, że i tak to Legia osiągała jako jedyna jakiekolwiek wyniki w pucharach w ostatnich latach. To jest takie polaczkowe gnojenie, w rok po największym sukcesie polskiej piłki klubowej od 96 roku Legia odpada i już jest hehe najgorsza. I to piszą kibice klubów, które od 20 lat nie potrafią osiągnąć nawet
@Shatter: No niestety ich transfery to dramat.
Nie jestem żadnym kibicem Legii, ale zwyczajnie mi szkoda, bo zależy mi, żeby polski klub grał w pucharach. Dlatego żarty o Legii śmieszą mnie połowicznie. Niby słusznie się z nich szydzi, ale jednak jest zgrzyt. Niech ta reszta ligi się zastanowi, skoro taka słaba Legia ich leje, to może sami stukają w dno od spodu.
@resorak: No jak to było w LM to spoko. Oh, wait...
Nie to, żebym lekceważył. To było bardzo fajne. Podobnie wyniki Wisły swego czasu. Jarałem się jak dziecko. Ale jednak wszyscy czekaliśmy na ten wyśniony powrót do najważniejszych rozgrywek i udało się tylko Legii.
@resorak: Gwoli ścisłości, Juventus był wtedy w poważnym kryzysie i o LM mógł tylko marzyć, a City dopiero budowali swoją potęgę. Oczywiście jedni i drudzy byli piłkarsko dużo lepsi od Lecha i tamte wyniki są powodem do dumy.