Wpis z mikrobloga

Mistrzostwa Świata w #!$%@? - 2017
Witam wszystkich mirów, mirabelki oraz wszystkich przegrywów, spierdoxów i stulejki.
Chcę zorganizować wykopowe mistrzostwa #!$%@?. Ten rok przyniósł nam wiele dobrego i złego contentu od różnej maści spierdoxów. Uważam, że należy przypieczętować i podsumować go w jakiś sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stworzyłem cztery, czteroosobowe grupy, do których zakwalifikowałem czterech liderów. Najwybitniejsze postacie #!$%@? roku 2017. Do rozpoczęcia igrzysk brakuje nam kolejnych 12 kandydatów. Proponuje abyście zgłaszali swoje typy pod tym wpisem, najbardziej plusowane mirki zostaną odpowiednio przydzielone do niżej przedstawionych grup.
Dobrze byłoby przedstawić sylwetki swoich kandydatów. Można zgłaszać również siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Finał można z góry przewidzieć, ale kolejne miejsca też się liczą i nie wiadomo kto zagra w meczu o trzecie miejsce!
A więc do dzieła.

Będę potrzebował jakiegoś sprytnego mirka do pomocy w organizacji tego przedsięwzięcia. Najlepiej takiego co zna się na sporcie. Jeszcze nie mam pomysłu na formę rozgrywki, sam nie znam się aż tak na sporcie, więc liczę na waszą pomoc.

Specjalnie na to wydarzenia zakładam tag ##!$%@?. Można wrzucać tam swoje pomysły i szeroko zaprezentować swojego kandydata.

Liderzy grup:

Grupa A: #codziennysynbozy

Grupa B: #codziennyjanuszpol

Grupa C: #codziennyshenzhou

Grupa D: #wyjdezprzegrywucontent

#przegryw #stulejacontent ##!$%@? #glupiewykopowezabawy

(post nie ma na celu nikogo obrazić, to tylko głupia zabawa. Jeśli zgłaszacie swoich kandydatów róbcie to ze smakiem i kulturą, aby nikogo nie obrazić.)
O.....7 - Mistrzostwa Świata w #!$%@? - 2017
Witam wszystkich mirów, mirabelki oraz ...

źródło: comment_0VNuy99OmDZLiHbiWjHl8RtI8aRwVZXb.jpg

Pobierz
  • 124