Wpis z mikrobloga

Jesus, ale net-s jest #!$%@?. Dzwonie od dwóch dni z pytaniem kiedy wyślą sprzęt (bardzo dla mnie ważny).
Telefon 1
Konsultant twierdzi że zamówienie wyjdzie jeszcze dzisiaj, do 17 przyjeżdżają kurierzy więc ktoś na pewno weźmie i jutro będzie u mnie
Telefon 2, dzień następny
Konsultantka twierdzi, że wysyłk jest zaplanowana... na jutro ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdy pytam o możliwość zmiany wysyłki na odbiór osobisty (mieszkam miasto dalej, 30min SKM), nagle wysyłka zmienia się na... dziś.
Dzień 3
Towar jest niewysłany, znowu wisze 10 min na telefonie (wcześniej odpowiednio 20 i 18min) żeby wyjaśnić sytuacje - a właściwie odwołać zamówienie. Jeden plus, brałem za pobraniem.

Teraz Amazon, bo jednak tam znalazłem czego szukałem:
Wymieniłem złotówki na cinkciarzu
Zamówiłem
Jutro ma być u mnie w domu

Ehh, nigdy więcej polskich sklepów, tylko Amazon.

#gorzkiezale #nets #gdansk #trojmiasto #gdynia
Rabusek - Jesus, ale net-s jest #!$%@?. Dzwonie od dwóch dni z pytaniem kiedy wyślą s...

źródło: comment_qI865n6dDClBxrdVOgDmHZIzGeJFnyh6.jpg

Pobierz
  • 7
@Rabusek: net-s nazywał się kiedyś net service, to był całkiem spoko sklep aż pewnego dnia nieoczekiwanie zamknęli drzwi i zwinęli interes, kilku znajomych miało u nich wtedy sprzęt na gwarancji, część sprzętu przepadła, po jakimś czasie powstał net-s
@Rabusek: Ich oferty są klonem (bezpośrednim) produktów z hurtowni + marża, po kupnie towaru oni dopiero ściągają to do siebie z hurtowni :D ( wiele zamówień = jedna paleta sprzętu z hurtowni = niższy koszt transportu )