Wpis z mikrobloga

@mck93: Topka wszędzie bebechy ma te same, czyli topowe. Nie polecam sony, miałęm Z5 i ich soft aparatu to jawna kpina. Genialny jest G6, Huaweia P9 sam mam i poza baterią uwag brak (zdjęcia awesome), co do S8 nie używałem, ale za jakieś pół roku chyba się na niego przesiądę.
@Bachal: sam miałem ochotę kupić P9 ze względu na aparat, moim zdaniem ciekawszy niż w S7 (bez trawy koloru jaskrawozielonego oraz nadmiernego wyostrzania). Jednak zwróciłem się obecnie w stronę Honora i myślę nad nim. Jak Ci chodzi P9? Nie masz problemu z przyciemnianiem ekranu po wejściu w Chrome lub wiadomości? Jak bateria?
@brylek: Właśnie bateria taka sobie. Lepsza niż w Z5, gorsza niż w G4, które miałem wcześniej. Przy moim intensywnym (messenger) użytkowaniu wytrzymuje gdzieś tak do 18. Ale kolorki i aparat są ekstra, stabilizacja obrazu, jakość zdjęć w nocy, naprawdę szacunek dla Leica za robotę. Płynność bez zarzutu, 3 GB ramu wystarczają do wszystkiego. Jedynie plecy zbierają pełno rys.
@Bachal: jak gorsza niż w G4 to bardzo słabo. Ja patrzę w stronę Honora 8, bo ma 4 GB i baterię ciut lepszą. a aparat jest dokładnie ten sam.
Stabilizacja? Z tego co wiem P9 i H8 nie mają stabilizacji.
@Singularity00:

co będzie po roku, dwóch?

Zmienisz telefon jak większość rynku? każdy Android będzie lagował, a to w jakim stopniu zależy od tego jak go używasz, jak instalujesz masę śmiecia to każdy zamuli. Jeśli bierzemy pod uwagę testy syntetyczne, to S8 z Exynosem ma wyniki zbliżone do XZ Premium

samsungu odstaje aparat

Miałeś w ogóle S8/S8+ w dłoni? aparat nie odstaje ani trochę, a w około obiektywu jest leciutko (zdecydowanie mniej
@brylek: Cyfrowa dość nieźle wyrabia. A moim zdaniem LG G 4 miało genialną baterię i wytrzymywało dobę co bym z nim nie robił. Co do Honorów jakoś nie mam przekonania, dla mnie Huawei jest marką ciut wyższą, ale mówię, doświadczenia nie miałem.
@Bachal: To prawda, że Honor to marka nr 2, ale akurat Honor 8 im się udał, może konkurować płynnością z S7. Sprawdź jak możesz to przyciemnianie ekranu czy występuje u Ciebie. Wczoraj wziąłem 2 P9-tki w sklepie i jedna to robiła, a druga nie. Zależy chyba od softu.
@Bachal: PS. Coś musisz mieć nie tak z P9, że trzyma krócej od G4. W G4 była słabieńka bateria (2,5h SoT, może 3). P9 z tego co czytałem 4h na ekranie spokojnie wyciąga.
U mnie ekran na niektórych (fioletowych mocno) stronach ma tendencje do rozjaśniania ich softowo (w przypadku chrome). Innych usterek nei zauważyłem, chociaż z wybudzenia czasami za wolno się rozjaśnia (sprzętowo)
@JanuszProgramowania: po co zmieniać 2 letni telefon jak działa? zmiany co 2 lata skończyły mieć sens wraz z wejściem snapdragona 801.

Miałeś w ogóle S8/S8+ w dłoni? aparat nie odstaje ani trochę, a w około obiektywu jest leciutko (zdecydowanie mniej niż 0.5mm) odstający dystans żeby nie szurać obiektywem przy kładzeniu telefonu na pleckach


nie ważne co odstaje, ważne, ze tył nie jest ultra plaski. Sony i inni potrafią chować aparat w