Wpis z mikrobloga

Mam brata. Mój brat ma na imię Mirek żeby było #!$%@? śmieszniej. Czasami podrzuca swoje dzieciaki lvl 10 majnkraft pokolenie ale to nie o tym. Przyjechał dziś i wysiadł ze swojej czarnej strzały w LPG i zaczyna gadkę o zdarzeniu z przed kilku dni. Mianowicie mojej siostrze umarła lokalna koleżanka na raka no babie lvl 40 i "cześć giniemy" no #!$%@? szkoda.
A BO UMARŁA BO TO WSZYSTKO PRZEZ TĄ CHEMIE W JEDZENIU TERAZ.
Miałem mocno zły humor dziś nie wiem ale mówie mu weź skończ pieprzyć o tej chemii w żarciu bo on zawsze o tym jak znajdzie moment i okazje.
A BO KIEDYŚ TO LUDZIE ŻYLI DŁUŻEJ NIE TO CO TERAZ i zaczyna napieprzanie jak to chemia w żarciu nas wszystkich truje, i kiedyś to było więcej witamin w jedzeniu, i ludzie się lepiej odżywiali A POMIDOR ALBO OGÓREK TO BYŁ KUHWA POMIDOR A NIE TO CO TERAZ, chvj że pomidory i ogórki to je naszej mamy z ogrodu najczęściej. Folia lvl 1000, akcja dosłownie z cyklu kiedyś to były czasy a teraz to nie ma czasów.
Mówie mu weź skończ teraz ludzie żyją dłużej kiedyś też umierali na raka i #!$%@?.
ŻYJĄ DŁUŻEJ BO TO TO STARE POKOLENIE ŻYJE DŁUŻEJ JESZCZE.
Do tej pory sie zastanawiam jak to młodsze pokolenie ma wyprzedzić to starsze wiekiem chyba Elon musk musi się na tajm trawel przerzucić żeby się to stało. Nosz cholera jasna.
Albo akcja z przed kilku dni.
Przyjechał siedzimy gadamy o głupotach zeszło na ocieplanie klimatu i do czego to może doprowadzić.
Mówie mu tam o zakwaszaniu oceanów i że tam skorupki zwierzaków popękają i ogólnie paśc może cały ekosystem i w ogó-- TO TO JEST NIC SŁUCHAJ TEGO VONCREY. JAK SIE KLIMAT OCHŁODZI TO PRĄDY MORSKIE STANĄ I WSZYSTKO SIE ZAMROZI I UMRZEMY TUTAJ, BĘDZIEMY WSZYSCY UCIEKAĆ DO EKWADORU I KRAJÓW TRZECIEGO ŚWIATA, I WTEDY SIE OKAŻE ŻE JAK ICH TAK TRAKTOWALIŚMY TO NAS NIE BEDO CHCIELI PAMIĘTJA MOJE SŁOWA.
Tak słucham tego i myślę gdzieś to już słyszałem ale nie wiem gdzie, miesza mi się w głowie myśle nic sie nie odzywam. Mineło kilka dni siedzę #piwnica mocno szukam czegoś co tu robić bo sie w overłocza grać nie chce. A obejrze se film.. a obejrze se Pojutrze. I wiecie #!$%@? co? xD
On mi CAŁA FABUŁĘ FILMU STREŚCIŁ WTEDY I OBJAWIŁ JAKO FAKT NAUKOWY bo na polsacie czy tam TVNie film leciał niedawno xD no jak #!$%@? nie żartuje.
Ze dwa dni temu zepsuł mu się też telewizor. 40 cali ekran no tragedia na całą polskę w sumie to chvj rozumiem bo jak by mi sie komp zepsuł też bym płakał. Obdzwonił wszędzie kto by mógł mu to po taniości naprawić w końcu się gdzieś dogadał pakuje telewizor w styropiany ale pudełka znaleźć nie może.
WYMYŚLIŁ że JA jak jechałem za granicę to wsadziłem swój 23 calowy monitor w PUDEŁKO po 40 calowym telewizorze żeby mi się nie rozbił xD. Wszyscy tam na niego siedli że sam gdzies wsadził to pudło i żeby dobrze strych przeszukał u matki albo u siebie, ale ch*j uparł się że to ja to zrobiłem i zawiozłem xD. Owinął cały telewizor stretchem z folią bąbelkową na to założył czarny worek po śmieciach że wygladało jakby na tylnej kanapie trupa wiózł żeby mu nikt telewizora zepsutego nie ukradł z samochodu jak go zostawi pod firmą na parkingu strzeżonym bo miał go zawieźć po pracy.
A pudełko znalazłem dzisiaj ja jak wynosiłem troche przetworów do piwnicy oparte o ścianę.
...
Mam jeszcze drugiego brata fanatyka UFO który jak samolot leci to mówi że to UFO pewnie a jak ogląda jakieś filmiki w inetrnecie to wszystko to jest prawda i odwiedzają nas STATKI 2KM NA 2KM NA NIEBIE TYLKO SIĘ MASKUJĄ MÓWIE CI TAKIE RZECZY POKAZUJĄ NA JUTBIE. TYLKO RZĄDY O TYM NIE MÓWIO. Ale o tym już dziś może nie bedę..
#pasta #heheszki

Tylko że to nie pasta .. ()
  • 3
  • Odpowiedz