Wpis z mikrobloga

Cześć. Mam #pytanie dotyczące #funduszeunijne w #zabrze . Znalazłem w skrzynce ulotkę i nie ma żadnego adresu internetowego żeby poszukać informacji na ten temat, a ulotka wygląda jak "naciągnę cię na garnek". W związku z czym czy mogę gdzieś znaleźć informacje o tym ale nie umiem szukać czy zwykły scam? Na stronie funduszy nic nie znalazłem.
Pobierz
źródło: comment_CEwoDXKo0JK0jhxrJOVi1pKmlFqDw2F4.jpg
  • 4
@michalje no właśnie po numerze też znalazłem. ale nie oceniam bo różni ludzie różnych rzeczy się chwytają, ten ma raczej kiepskie opinie. bardziej chciałem coś na ten temat znaleźć na jakiś oficjalnych stronach a takich informacji znaleźć nie potrafię ;/
@Ganwroth: Po pierwsze dofinansowanie nigdy nie może przekroczyć 50%. Po drugie - kolejny program dopiero za pół roku.

http://www.wfosigw.katowice.pl/smog-stop.html

Kwotę dofinansowania stanowi odpowiedni procent kosztów kwalifikowanych. Przewiduje się dotację w wysokości 25 proc. w przypadku modernizacji źródeł ciepła, a także 15 proc. w pozostałych przypadkach.

Maksymalne dofinansowanie nie może przekroczyć w przypadku następujących inwestycji:


Kocioł opalany paliwem stałym z załadunkiem automatycznym spełniający wymogi 5 klasy wg kryteriów zawartych w normie PN