Wpis z mikrobloga

Mireczki,
pytanie do właścicieli #alfaromeo Giulietty. Za kilka msc będę kupował samochód (używany), którym będzie prawie na pewno Giulietka w wersji benzynowej. Powiedzcie mi jakie macie odczucia jeżdżąc nią, jak jest z usterkami i albo mnie zachęćcie albo zniechęćcie. Zapytam też ekspertów, od jakiej kwoty brać oferty na poważnie, bo jest spory rozstrzał w cenach.

#motoryzacja #samochody
Hayabussa - Mireczki, 
pytanie do właścicieli #alfaromeo Giulietty. Za kilka msc będ...

źródło: comment_vKBKat4tGrxGfWKxc9TP23XvVE2y81D1.jpg

Pobierz
  • 16
@Hayabussa: Polecam, pozdrawiam. Porównując z Golfem VI, który miałem wcześniej, to zdecydowanie na plus, poza niemiecką „praktycznością” (aka miliard schowków). Zero usterek (Golfik się zajadał olejem), zabawa z silnikiem 170-konnym przednia, ale IMHO tylko automat; już nie wrócę do manuala. ( )
@Hayabussa: zależy jaki masz budżet i czy planujesz LPG. Do LPG 1,4 turbo benzyna jest całkiem znośna i nią można wyrwać w sensownych $$ - ok 35-40 w zaleznosci od rocznika. Polecam wersję 1,75 tbi - to już niezła rakieta będzie ale bez LPG i w budżecie bliższy 50k.
@Hayabussa: Jeździłem kilka dni jako auto zastępcze giuliettą 1.4 turbo benzyna 120 koni - w trybie dynamic (w systemie dna*) bardzo fajnie się zbiera, nieźle mruczy jak na seryjny wydech. Bardzo fajne żwawe autko, wizualnie mi się podoba. Jakbyś jednak chciał diesla to mogę ci dać namiar na czarną giulietkę 2.0 JTDm 170KM z 2010r. z brązowymi skórami na 17 calowych kapciach za 39k

* tu masz co to jest jeśli