Wpis z mikrobloga

Czy nie chciałeś kiedyś spróbować #yerbamate ale nie wiedziałeś czy warto? Nie wiesz która jest najlepsza na początek i jakie inne akcesoria są ci potrzebne do rozpoczęcia przygody z tym świetnym napojem? Zapraszam cię w takim razie do przeczytania mojego artykułu na #steemid który odpowie na twoje pytania. https://steemit.com/polish/@jcobandru/yerba-mate-dlaczego-warto-zaczac-porady-odnosnie-wyboru-pierwszego-suszu #yerba #steem #jedzenie
JcobAndRU - Czy nie chciałeś kiedyś spróbować #yerbamate ale nie wiedziałeś czy warto...

źródło: comment_F6CP2EGhgIC8nhJ9tCF76GsBStEONvID.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@JcobAndRU: moim zdaniem to nie ma tak, że warto albo że nie warto. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Eeem… Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec,
  • Odpowiedz
@JcobAndRU: Nie zgadzam się z wieloma rzeczami w tym wpisie.

- Polecasz mocną i intensywną w smaku yerbe początkującemu (energia), zdecydowanie lepszym wyborem dla świeżaka jest seria Mate Green, bez dymnego aromatu który na początku tak wielu odrzuca. Nie są aromatyzowane, lecz zawierają całe owoce co uwalnia ich pełny smak tuż po zalaniu jednocześnie nie dominując lekko trawiastego aromatu tej yerby. W ofercie jest też klasyczna.

- Kolejną rzeczą jest zakres
  • Odpowiedz
@Sofa: dziękuję, też kilka rzeczy zauważyłem we wpisie @JcobAndRU:

Zgadzam się z tym, co @Sofa napisała, dodatkowo:

Wiele sprzedawców poleca na początek produkty aromatyzowane. Niestety takie Mate jest moim zdaniem bardzo niskiej jakości. Rzucające się w kubki smakowe owoce , nie dość że dość że niesamowicie gorzkie i mdłe to tłumią także sam ostrokrzew. Listki i łodygi są bardzo rozdrobnione, co powoduje przeparzanie, które zabija wartości smakowe z napar, a
  • Odpowiedz
Panowie, powiem wam jedno. Kiedy pisałem ten pościk bałem się tagować go #yerbamate po tym jak zobaczyłem ilu bardziej doświadczonych ode mnie tu jest. Doceniam cała waszą krytykę, ale mimo to myśle że troche źle interpretujecie ten artykuł. Pisałem go z własnych doświadczeń, błędów i rzeczy które zauważyłem. Odnośnie złych yerb smakować, to lemon Amanda smakuje jak płyn do naczyń, a Laranjeiras ananasowo kokosowa jest gorzka w cholere i nie przypomina tych
  • Odpowiedz
@JcobAndRU: Weszłam w ten wpis przypadkiem i zauważyłam odpowiedź. Następnym razem kliknij odpowiedz to Ci doda nick i zawoła. Wołam @Fevx do odpowiedzi.

Co do Twoich doświadczeń, może zalewasz susz zbyt gorącą wodą i stąd gorzki smak?
  • Odpowiedz