Wpis z mikrobloga

@pikus88: Jeśli autor poczułby się urażony to najprawdopodobniej zgłosiłby komentarz samodzielnie. Odnośnie "wulgarności" matołka, to uważasz że dawanie dzieciom do czytania książek o tak wulgarnych tytułach jak "Koziołek Matołek" jest odpowiednie czy powinno być zakazane? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Moderacja: to po co możliwość zgłaszania ataku na inną osobę? Nie sądzicie, że kontekst w jakim użyto słowo matołek w cytowanym przeze mnie poście ma nieco inny wydźwięk niż nazwa własna z przytoczonej przez Was książce? Poza tym, nie tylko o słowo matołek chodzi.
Byłbym zapomniał, jak to jest, że ja za użycie słowa "cholera" dostaję upomnienie a tu gość nazywa innego użytkownika debilem a drugiego matołkiem i musicie dostać zgłoszenie
@Moderacja: taka za to też dostałem, z tym że ja tam napisałem to słowo przez literę s, co później tłumaczyłem w odwołaniu na maila. Odrzuciliście moją argumentację.
Wydaje mi się, że wcześniejsze upomnienie było za słowo cholera.
Niemniej nie odnieśliście się do mojego pytania po co są te możliwości zgłaszania z powodem "atakuje inne osoby".
@P0ncjusz: Powinno zostać rozpatrzone jako prawidłowe.

@pikus88: Czepiasz się. Kiedyś rozpatrywaliśmy takie treści jako obraźliwe i je usuwaliśmy. Jednak wielokrotnie otrzymywaliśmy opinie że usuwamy komentarze niepotrzebne, bo to na przykład dwóch znajomych i się niepotrzebnie wtrącamy. Dlatego przyjęliśmy zasadę o usuwaniu komentarzy z powodem "atakuje innych" tylko w przypadku wulgarnych rzeczy, a w przypadku reszty usuwamy z powodem "atakuje mnie".