Wpis z mikrobloga

Mirki, jako ze e krypto siedze moze od 3-4 miesiecy to czy moglibyscie doradzic w jakie waluty warto zainwestowac dlugoterminowo? Mowiac dlugoterminowo mam na myali minimum 5 lat. Chce przelewac 200 zl miesiecznie, za okolo 150 kupic btc a reszte na jakichs altach (ale na takich z perspektywami). Doradzicie?
#kryptowaluty
  • 22
@adeekk1989: echelon dobrze pisze, sziciki krótko żyją, a kupowanie BTC na tej wysokosci to samobojstwo.

a poza tym to zrob wlasny research, a nie pytasz sie o inwestycje na stronie ze smiesznymi obrazkami xD nikt ci perełek nie bedzie podawac, tutaj uslyszysz jedynie o coinach, ktore urosly 100000% i sie w nie pół wykopu na górce zaladowalo
@adeekk1989: Jak chcesz kupic BTC to zaczaj sie w listopadzie, bedzie sporo zamieszania i straszenia, prawdopodobne dumpy. Ja osobiscie czekam na 850-1200$, jak mi sie nie uda to trudno. Po takich wzrostach korekta w koncu bedzie.

Nie wiadomo co bedzie jutro, a ty pytasz sie w co inwestowac, zeby zwrocilo sie za 5 lat? Pls.. za 5 lat nie wiadomo czy bitcoin bedzie istniał. To ryzykowana inwestycja.

A co do altcoinow
@adeekk1989: https://bitcoinwisdom.com/markets/btce/ltcusd

ustaw sobie skale 1w i sprawdz jaki piękny reset zaliczyło LTC po 2013. nastepny reset moze byc tym ostatnim. to sie tyczy kazdej kryptowaluty, nawet bitcoina.

ripple to scam, a ETH ma problemy z wielkoscią sieci i ktoregos dnia moze jebnac.

te piękne kapitalizacje na ktore patrzysz to w 99% sciema. Dla przykładu kapitalizacja strat = 623 056 269 $

wsparcie na poloniex w BTC (ilosc BTC, zeby zbic
Jak chcesz kupic BTC to zaczaj sie w listopadzie, bedzie sporo zamieszania i straszenia, prawdopodobne dumpy. Ja osobiscie czekam na 850-1200$, jak mi sie nie uda to trudno. Po takich wzrostach korekta w koncu bedzie.


@Smule: chyba kpisz