Wpis z mikrobloga

Nie wierze własnym oczom. Siedze sobie w kolejce do medycyny pracy. Przede mną czeka tak na oko lvl 18 - 21 niebieskipasek (wygląda normalnie) z ojcem. Nie no spoko przyszedł z kimś bo wiadomo jak to sie ciągnie długo, a tak zawsze z kimś pogadać idzie. Dalej jestem w szoku jak ojciec zapytał sie go czy wejść z nim do lekarza. Najlepsze jednak jest to ze młody z radością w oczach pokiwał głową i powiedział tak możesz... Aż jestem ciekaw do jakiej pracy młody został przyjęty.
#pracbaza #heheszki #niebieskiepaski
  • 44
@KastanStyraks: To nic. U mnie kolega z klasy w liceum na komisję wojskową przyszedł z matką. Ona weszła za nim do szatni. Nie pamiętam już czy mu pomagała zdjąć ubranie, ale tam stała i na pewno jakoś asystowała.
Od dziecka wszyscy widzieli, że z nim coś nie tak i mu w szkole dokuczali (jak zawsze, gdy ktoś odstaje), ale wtedy dopiero zrozumiałem, że to wszystko wina tej matki, a nie tego,
@KastanStyraks: no to miałeś dość wyrozumiałego doktora, po skończeniu 16 lvl nabywa się dopiero prawo do współudziału w podejmowaniu decyzji o zastosowaniu leczenia, które musi zawsze być potwierdzone przez opiekuna. Stąd też te restrykcje co do obecności rodzica przy pierwszych wizytach u ginekologa itd.