Wpis z mikrobloga

@Gerald__Broflovski: Ja już od dwóch sezonów mam ból dupy o faworyzowanie smoków ponad wilkory.
(°°
Wyobrażacie sobie jakby majestatycznie wyglądał Jaśko otoczony i smokiem i wilkorem. Nawet hamburgerowy widz by się domyślił podwójnej symboliki rodowej.
Jakoś Szarego Wichra było więcej i Laty też. A wilkora głównego bohatera sobie zlewają po całości i z pewnością szybko ubiją w następnym sezonie.
No ale
@mm1703: Tez nad tym ubolewam. Narazie zachowuja sie jakby Duch wcale nie istnial. Nie ma nawet jednej wzmianki! Szczerze to nawet nie wiem czy Jon go zabral ze soba do Winterfel. Ostatni raz Ducha widziano na zamku jak ozywiali Jona, pozniej nagle nara.
Szarego wichra i Late to pokazywali gdy smoki nie byly jeszcze takie wielkie i majestatyczne ( ͡° ʖ̯ ͡°) wtedy to Duch tez dosc
@pannazuzanna: Ducha wspomniała Sansa raz. Chyba w poprzednim odc szła sobie z pedofingerem przez dziedziniec i coś tam mruczała, że lordowie Doliny nie będą sobie siedzieli w Winterfell i cierpliwie czekali na Dżona tak jak Duch. Ale obstawiam, że przeciętny amerykński widz już dawno zapomniał kto to Duch...
@mm1703: Kurcze musialam przeoczyc ta wzmianke, chyba trzeba obejrzec jeszcze raz za dnia. Dobrze, ze chociaz tyle zrobili.
Jak nie maja kasy na wilkory, co swoja droga jest troche absurdalne, to mogli sobie darowac wilkora Ari. Chociaz fajnie bylo ja znowu zobaczyc (bo to chyba jednak byla ona co?)
Nymeria. Nymeria.
Jeśli wierzyć przeciekom co do 8 sezonu, to:

UWAGA SPOJLER

Nymeria pojawi się w 8 sez. i zostanie przy Aryi.
Natomiast Duch szybciutko wyzionie ducha broniąc Dżona przed truposzami.
I, o ile co do Nymerii mam wątpliwości, bo nie po to ją odsyłali w tym sezonie żeby w kolejnym wróciła i wysilali się na cgi, to co do Ducha to pewnie prawda.
Jakoś się muszą go szybko pozbyć (analogiczna sytuacja
@mm1703: Tez czytalam, ze Ducha niedlugo ubija, zupelnie bez sensu, mogli ocalic chociaz jednego bo w to,ze nymeria wroci to tez zabardzo nie wierze no ale zobaczymy.
Te dwa smoki to wogole maja #!$%@?. Viserion ginie a Danka w sumie ma to w dupie...bardziej sie wsciekla jak jej ukochany Drogon dostal strzala. W serialu pokazali to tak jakby w zasadzie byl Drogon i jakies mieso armatnie xD
Denerys jest tragiczna matka.