Wpis z mikrobloga

@brmstufldigart: nie sądzę żeby ktoś dał się skusić na wymianę akumulatora tylko dlatego, że jest stary, jeżeli działa bez zarzutu. Trochę przesadzasz, choć sformułowanie "Żywotność akumulatora wynosi około czterech lat" bez żadnego średnio itp też nie jest uczciwa.
  • Odpowiedz
@brmstufldigart u mnie by dłużej siedział gdybym go nie rozładował do zera dwa lata temu. Kumpla bosz s4 kupiony 2 lata temu, dwa tygodnie temu dostał w dupe bo przez noc na światłach i już do wymiany, ciężko mu zrobić 5 obrotów wałem w benzynie. Jak za pierwszym nie odpali to drugiego nie zakręci.
I o to w tym chodzi bo kto to widział akumulatory co 10 lat zmieniać. Mój w zeszłą
  • Odpowiedz
@brmstufldigart: ja w tym miesiacu wymienialam nowy w fordzie, stary byl rocznika tego co auta czyli 2003 ( ͡° ͜ʖ ͡°) motocrafta. I zaznaczę nigdy mnie nie zawiódl. Oststmio podpadal tylko na klimie i zegarek ciągle spoznial
  • Odpowiedz
  • 0
Nadal w obu autach w domu mam ori akumulatory ( ͡° ͜ʖ ͡°) roczniki aut 99 i 00. Ten 00 ma tylko 125 przebiegu od nowości praktycznie w rodzinie to nie kręcone było ale 99 ma nalatane ponad 300 000 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@brmstufldigart Adam Klimek z TVN turbo ("Kup i zrób" i inne) kiedyś rzekł na wizji że "akumulator ma standardowo/przeciętnie 5,000 rozruchów" , nie wiem czy temu wierzyć ale na jego żywotność rzeczywiście wpływa wiele czynników , temperatura bardzo , dlatego mój jeździ w styropianie obłożony oraz mam światła drl które wtedy juz się nie wydają takie januszowe
  • Odpowiedz